עמוד הבית מאמרים ברק איננו מנהיג. הוא מפקד.
 

ברק איננו מנהיג. הוא מפקד.

PDF גרסת הדפסה דואר אלקטרוני
אריה גל, כפר סבא    שבת, 08 אוגוסט 2009 14:44
Share

יש קצת בלבול בציבור בין שתי ההגדרות הללו.

מנהיג הוא מי שגורם לציבור רחב להאמין בו.

מפקד הוא מי שמחליט,  לבצע מה שלדעתו נכון,- בעצם בלי שום התייחסות לדעת הציבור.

אלף פעם נוכחתי שברק הוא הגרוע שבמנהיגים.  והטוב שבמפקדים.

לאיש מלבדו (חוץ מאריק שרון...- ברק אינו דומה לביבי. הוא דומה לאריק שרון )  לאיש מלבדו לא היו ביצים להחליט ולבצע היציאה מלבנון.  או להעביר,- זוכרים ? - בליל שבת את ה"משחן", או לתפוש פיקוד אמיתי על המפלגה.

כמו שעשה ביום רביעי.

מר שחל ( בפורום מאג'די בכפר סבא ) כעס על ברק. ברק הוא לא דמוקרט.

נכון.

ברק הוא לא מנהיג. ברק הוא מפקד.

ואני חושב שמה שאמר בוועידה הוא לגמרי נכון. שאי אפשר, שלאחר שהראש נבחר כחוק,  לאחר שדרכו,- ( להצטרף לביבי ) אושרה כחוק על ידי רוב חברי הוועידה,-

יהיו מי שיראו עצמם "נציגי האלוהים",-  אבירי היושר והתבונה,- וימשיכו לשפוך בוץ עליו ועל ההחלטה, כאילו אני שהצבעתי בעד ההחלטה,- בלי לקבל מברק שום ג'וב,- אני עדיין מתפרנס מרחיצת עכוזים של זקנים,-  כאילו אני,- שהצבעתי בעד ההחלטה,- אידיוט,- ורק להם,- מר עמיר פרץ ומר איתן כבל,- נתן אלוהים את כל השכל.

אז סליחה.

מכיוון שאין לי שום מפלגה ראויה יותר שאתמוך בה,- אני תומך במפלגת העבודה, ואני מקווה שעכשיו, כאשר למפקד ( הנבחר !!! ) כבר לא יתקעו בכל יום ובכל דקה מקלות בגלגלים,- המפלגה תשוב,- (אט אט ) להיות המפלגה שקובעת.

מפלגת השלטון.

עודכן לאחרונה ב- שני, 10 אוגוסט 2009 07:59
 
Comments (1)
1 שני, 10 אוגוסט 2009 08:04
הפרולטר {אסף הלחמי}
אריה היקר,
ברור שאכפת לך ודעתך אכן ראוי שתשמע ... אבל, אין מקום למפקדים בגוף קהילתי שמנסה לקדם רעיון משותף. כאן, יש מקום למנהיג, חבר, מוביל, מי שמשתף ומשתתף, מי שמקשיב ומטמיע. מפקדים יש רק בצבע, לא בגוף פוליטי שעצם מהותו היא דיון, התייעצות וקבלת החלטות משותפות.
מעבר לכך, בהנחה שאתה צודק - כבר בתקופה הקרובה נבחין בשינויים דרמטיים במצבה של העבודה בסקרים ותוך שנה היא תהפך למפלגת שלטון מובילה ולא נגררת.
אני מציע שניתן לכך הזדמנות ואם הדבר לא יסתייע תמיד תהיה לך את הבמה באתר הזה להתנצל על טעותך (אופן הצבעתך, אני מתכוון) וזאת בהתחשב בכך שאתה מטיף לנו מעל אותה במה ממש.

הבא לדיון מאמר זה
הבמה הרעיונית של מפלגת העבודה

מפלגת העבודה בטוויטר

מי מחובר?

אף אחד
באנר