הבמה הרעיונית של מפלגת העבודה

מדוע העבודה לא צריכה לצאת מהממשלה

בטרם כולנו נעלה על העגלה שרוכביה חפצים לצאת מממשלת אולמרט בשל כישלונו בניהול מלחמת לבנון השנייה‚ מן הראוי לתת את הדעת לעובדה כי אף אחד מאיתנו (הציבור הנאור) לא התנגד בפומבי ליציאה למלחמה ולכן גם לנו - עם שתמיד דורש פתרונות מיידיים לבעיות - יש חלק בכישלון.

איני בטוח שכל מנהיג פוליטי אחר מנהל היה מלחמה מוצלחת יותר והסיבה לכך נובעת מכך‚ שאנו חיים בתקופה היסטורית בה נאלצים אנו להילחם במלחמות פוסט-הרואיות‚ משמע: אסור להרוג ואסור להיהרג. מחד גיסא‚ הקהילה הבינלאומית לא תאפשר לישראל להרוג אזרחים בצד האויב‚ אף אם מחבלים מתחבאים בקרבם‚ ומאידך - הציבור הישראלי לא יסבול אבידות גדולות בקרב חיילנו.

המציאות הינה כזו‚ שמבלי להרוג ומבלי להיהרג - לא ניתן לנצח במלחמות - וזאת הסיבה שבגללה ישראל לא הצליחה לנצח במלחמה. באם אתם מוכנים לקבל עמדתי זו‚ אזי תבינו כי רק פתרון מדיני יביא לנו בסופו של דבר את הביטחון לו אנו מייחלים כל כך. ברור לכל בר דעת שיציאה מהממשלה תעביר את השלטון לנתניהו‚ אפי איתם וליברמן‚ מצב אשר ירחיק את הסיכויים להגעה לפתרון מדיני ויקרב את העימות הצבאי הבא‚ עם תוצאות דומות לתוצאות מלחמת לבנון השנייה‚ ואלף דו"חות וינוגרט לא ישנו מציאות זו.

הרשמה לעדכונים

הבמה בטוויטר

The_Proletariat
The_Proletariat הנהלת מפלגת העבודה תתכנס מחר לדיון בדרכים להביא לוועידה ביום ראשון החלטה העוקפת את החלטת המוסד לבירור עתירות. למרות החלטת האחרון, טרם כונסה מחדש וועדת הבחירות ולא נשלחו הודעות לבוחר.
07:01PM Jun 21
The_Proletariat
The_Proletariat ברכות לנכדו של הרב הרצוג, בנו של הנשיא הרצוג, שר, חבר כנסת, יושב-ראש וחבר מפלגת-העבודה וחבר twitter...
01:46PM Jun 21
The_Proletariat
The_Proletariat מקומה של האישה במטבחון (ע״ע גולדה) twitter...
11:44AM Jun 21

העבודה בטוויטר

GabbayAvi
GabbayAvi בסופו של יום עמוס תחנות הגעתי למרגשת מכולן: דניאל סיים מסע 20 אלונקות בהכנה לצבא. בנים ובנות יחד. תקשיבו לבנות. pic.twi...
07:16PM Jun 21
Eranhermoni
Eranhermoni ברכות ל @moshe_hanoka ראש העיר הבא של הוד השרון, לרגל פתיחת מטה הבחירות. ככה נראית מנהיגות מקומית צעירה, תוססת, איכותית ומחוברת לקהילה. דור חדש פורץ קדימה, ואלו בשורות מצוינות. pic.twi...
07:13PM Jun 21
GabbayAvi
GabbayAvi בכל הקשור לחברות הגז ולמתווה הגז - תמשיכו לא להאמין למה שאומרים לכם: pic.twi...
04:27PM Jun 21
GabbayAvi
GabbayAvi אקדח שמופיע במערכה הראשונה חייב לירות במערכה האחרונה. אמרנו שחוק המרכולים יתפוצץ לנו בפנים וצדקנו. ראשון לציון לא חרדית ולא ניתן לשר הפנים למנוע מהתושבים לקיים אורח חיים שמתאים להם.
02:38PM Jun 21
GabbayAvi
GabbayAvi בשביל נתניהו הפוליטיקה היא מעל הכל: מעל הביטחון, מעל הממלכתיות, מעל יחסי החוץ וכעת גם את הקשר עם יהדות התפוצות הוא מוכן להקריב עבור פוליטיקה קטנה ועלובה. נחזור לשלטון ונתקן את כל מה שהרסתם בעשור האחרון. twitter...
12:41PM Jun 21
יצחק רבין - 4111995

התחברות

לפרסום מאמרים

אחד במאי - עמודה ראשית