את הממשלה הזו צריך להחליף

כניסה לממשלת הימין הקיצוני של נתניהו היא בגידה בכל אחת ואחד מהבוחרים שלנו. שנה שלמה הבטחנו שזה "אנחנו או הוא". בשום שלב לא אמרנו "זה אנחנו, וגם הוא".

stav-shaffirעצם הדיון המתמשך על זחילה פנימה מביך אותי. זה דיון שמסריח מעסקנות פוליטית עלובה ומרדיפת ג'ובים. הממשלה הנוכחית היא הגרועה וההרסנית בתולדות המדינה. בניגוד לממשלות גרועות לפניה, היא לא מסתפקת בהרס כלכלי, ברשלנות מדינית וברפיסות ביטחונית, אלא גם אחראית להתפוררות מוחלטת של המרקם החברתי ושל עמוד השדרה המוסרי של עם ישראל. זו ממשלת השיסוי והפילוג.

הגיע הזמן להבין: כל עוד נתניהו סביב שולחן הממשלה אין דבר כזה "לשנות מבפנים". אל תקנו את השקר הזה. לא מאמינים? תשאלו את יאיר לפיד וציפי לבני עד כמה הם הצליחו. שווה גם שתבדקו עם כחלון איך הולך לו עם הניסיון להיאבק ביוקר המחייה.

יש במפלגה שלי מי שאומרים שיהיו מוכנים לשקול כניסה לממשלה אם בנט יהיה בחוץ. אני אשקול כניסה לממשלה רק אם הוא לוקח איתו גם את ביבי בדרך החוצה.

את אינספור הכישלונות של הממשלה הנוכחית לא צריך להלבין. את הממשלה הזו - ואת העומד בראשה - צריך להחליף.

========

מעמוד הפייסבוק של שפיר

הרשמה לעדכונים

"האלימות היא כרסום יסוד הדמוקרטיה הישראלית. יש לגנות אותה להוקיע אותה לבודד אותה. זו לא דרכה של מדינת ישראל. בדמוקרטיה יכולות להיות מחלוקות אך הכרעה תהיה בבחירות דמוקרטיות ..."
יצחק רבין, מתוך נאומו האחרון בעצרת השמאל בה נרצח 4 בנובמבר 1995
יצחק רבין - 4111995

התחברות

לפרסום מאמרים

אחד במאי - עמודה ראשית