נמחק אתר מפלגת העבודה

"מפלגת העבודה", רות-סוף.

המחנה הציוניזהו, הנהלת המפלגה סגרה את השאלטר - פשוט עוד לא סיפרו לכם ... היכנסו לאתר המפלגה בכתובת www.havoda.org.il - אז זהו, שאין יותר מפלגת-העבודה ותקבלו את אתר "המחנה הציוני" בכתובת www.mahanezioni.org.il.

מעבר למחיקה הרעיונית, הנזק האדיר למותג ברמת הנכס הדיגיטלי היא כמעט לא ברת-תיקון.

ויספרו לכם כמענה שיש אתר והוא בכתובת www.havoda.org.il/דף-הבית ... אבל זה ממש לא אותו הדבר (ולא אכנס כאן להסברים טכניים).

אולי יסבירו שזהו חלק מקמפיין הבחירות ושצריך לחזק את המותג המחנה-הציוני, הכול נכון.

אבל לא על חשבון מפלגת-העבודה אלא בנוסף, במקביל ובכלים הדיגטליים המקובלים ולא בדרך של השתלטות עוינת על הנכסים הדיגיטליים של העבודה ששיקום שלהם יעלה הון-עתק ואולי גם לא יהיה אפשרי בטווחי הזמן הקצרים שיידרשו.

המגמה ידועה

מפלגת העבודהואגב, המגמה לא חדשה ועבור מי שמבין בתחום הטכני של "קידום אתרים אורגני בגוגל" וכן ב"ניהול מותגים דיגיטלי" כבר הבחין מזמן בסמנים לעתיד להתרחש.

למעשה, מספיק לבחון את תוצאות החיפוש הראשונות בגוגל עבור הצירוף "מפלגת העבודה" כדי להבחין בהעדר תחזוקת המותג בכלל והאתר בפרט והפגיעה ההדרגתית של המותג בתוצאות החיפוש. מצורפת צילום מסך של תוצאות החיפוש מה21.11.18 בשעה 19:04 ובה אפשר להבחין כי אתר המפלגה אינו התוצאה הראשונה, אלא אתר וויקיפדיה. כמו כן, התוצאה הראשונה של אתר המפלגה אינה עמוד-הבית אלא עמודי "צרו קשר", "הנבחרת" ועמוד "כללי" וממש צמודה להם כתבה מאתר גלובס.

כל מי שמבין מעט בניהול דיגיטלי של מותגים ובפרט בגוגל, ידע לזהות את הפגיעה העמוקה במותג, בנראות שלו ובחשיפה שלו בחיפוש המסויים הזה ובכלל.

יום עצוב, רות-סוף.

הרשמה לעדכונים

"ישראל היא המקום היחיד עלי אדמות שבו יש ליהודים אפשרות לעצב את החיים הציבוריים שלהם על־פי האידאלים המסורתיים שלהם."
אלברט איינשטיין, נאום לפני הידידים של האוניברסיטה העברית 1954
יצחק רבין - 2013

התחברות

לפרסום מאמרים

אחד במאי - עמודה ראשית