עמוד הבית
 

שלא יעבדו עליכם - הערות לנוסח השני

PDF גרסת הדפסה דואר אלקטרוני
הפרולטר {אסף הלחמי}    שלישי, 21 יולי 2009 22:02
Share

אז שלא יעבדו עליכם ... אותה גברת בשינוי אדרת!

אמנם, יש לברך על ההליך המוסדר (שנכפה על ידי החברים ולא בגלל רצונו הטוב של נפוליאון זוטא) אבל התוצאה איומה ונוראה. אתייחס רק לשתי נקודות מרכזיות -

א. מזכ"ל המפלגה - התפקיד הפך פקידותי ובפרט עוקר מכול יכולת לשמש כבלם ומאזן ליו"ר המפלגה (אני דווקא בעד שלא יהיה ח"כ וכו'). בכך, למעשה כול החוקה הופכת בטלה ומבוטלת מעצם כך שלא יהיה בעל תפקיד מרכזי שיעמדו לרשותו כלים לבלימת ההשתוללת הצפויה של יו"ר המפלגה. חשוב להדגיש כי מוסד לא יכול לבקר ולרסן פעילות שוטפת של נבחר ציבור בזמן אמת ובכך מבטיח ברק את שליטתו בפועל וביטול ההליך הדמוקרטי במפלגה.

ב. סניפים המפלגה המקומיים - מי שימצא את האזכור להם יקבל פרס! אין. נקודה. חוסלה תשתית הפעילים. חוסלו הפעילים. הולכים הביתה. ושלא ימכרו לכם שסניף מחוזי או מגזרי זה תחליף ... תמצאו אחד כזה שהיה פעיל באמת בעשרים השנה האחרונות.

כל שאר התיקונים, ההערות, המחיקות, התוספות של חברים כמו הרצוג, חרמוני, יחימוביץ' ואחרים טובים, חשובים וראויים אבל רקים מתוכן וממהות כלשהי לאור שתי ההערות שלמעלה. תוכנית הפעולה של נפוליאון זוטא (אסטרטג או לא?!) צלחה ... הוא הניח לשולחנכם סדר יום ונתן לכם להחליט איזה כיבוד יהיה במסיבת הלוויה - חתיכת השפעה ... הרי מה שחשוב זה לא הכיבוד, אלא סוג האירוע - לוויה!

עודכן לאחרונה ב- שלישי, 21 יולי 2009 22:06
 
הבמה הרעיונית של מפלגת העבודה

מפלגת העבודה בטוויטר

מי מחובר?

אף אחד
באנר