עמוד הבית
 

אפקט פרישת ברק: עשרות בקשות להתפקדות למפלגת העבודה

PDF גרסת הדפסה דואר אלקטרוני
Local, שרון יונתן    חמישי, 27 ינואר 2011 09:55
Share

בין המבקשים להתפקד ישנם חברי מפלגה שפרשו וגם חברים חדשים שמעולם לא היו חברי מפלגה והחליטו שזו השעה הנכונה להצטרף.

הפיצול במפלגת העבודה והקמת סיעת "העצמאות" על ידי אהוד ברק משפיעים גם על הסניף המקומי ברמת השרון. בסניף גורסים כי בעקבות פרישתו של אהוד ברק ממפלגת העבודה, סניף מפלגת העבודה ברמה״ש תוסס מתמיד.

בסניף אמרו השבוע כי בשבוע שחלף, מאז ההודעה הדרמטית, מזכיר הסניף אביעם גפני, קיבל עשרות בקשות להתפקדות מחודשת. בין המבקשים ישנם חברי מפלגה שפרשו וגם חברים חדשים שמעולם לא היו חברי מפלגה והחליטו שזו השעה הנכונה להצטרף.

בשבועות הקרובים הסניף צפוי לבצע מספר מפגשים ופעולות שתכליתן קריאה ל״חזרה הביתה״ למפלגת העבודה.

בסניף ציינו השבוע כי סניף מפלגת העבודה ברמה״ש הינו אחד הסניפים החזקים של המפלגה ברמה הארצית, ולמעשה היה בין הבודדים שהצליח להשיג שיפור בכמות המצביעים למפלגה בבחירות האחרונות לכנסת.

הביקור האחרון של ברק בסניף מפלגת העבודה ברמה"ש התקיים לפני כשנה וחצי, בחודש יולי 2009. ברק הוא זה שיזם את המפגש אז עם חברי הסניף על רקע חוסר שביעות הרצון של חברי הסניף מהתנהלותו בכל הקשור לשינויים שיזם בתוך המפלגה כמו שינוי חוקת המפלגה, הגברת עוצמתו כיו"ר והחלשת פעילי השטח והסניפים.

חבר המועצה גיא קלנר התייחס השבוע להשפעת עזיבת ברק על מפלגת העבודה : "השבוע למדנו שיעור מרתק בפוליטיקה צינית ואישית. המהלך שביצעו החברים הפתיע ופגע אך נדמה ש'מעז יצא מתוק'. מאז הפרישה אנחנו חשים במשב רוח פוליטי רענן של התחדשות. אין לי ספק שאנחנו לקראת תקופה של אתגרים חדשים וחיזוק השורות. אני מקווה שבעקבות המהלך יושלם גם מהלך של הכנסת פנים חדשות ומרעננות לרשימה לכנסת".עודכן לאחרונה ב- שישי, 28 ינואר 2011 15:08
 

הבא לדיון מאמר זה
הבמה הרעיונית של מפלגת העבודה
באנר

מפלגת העבודה בטוויטר

מי מחובר?

אף אחד
באנר