הבמה הרעיונית של מפלגת העבודה

החלטתי להתמודד בבחירות המקדימות לרשימת מפלגת העבודה

Thank you for rating this article.

החלטתי להתמודד בבחירות המקדימות לרשימת מפלגת העבודה.

גלעד קריבאנחנו בעיצומו של מאבק על הבית. מאבק על הערכים, הזהות והעתיד של כולנו. מאבק בין מי שמאמינים בישראל יהודית ודמוקרטית לבין מי שנכסו לעצמם את היהדות והציונות ותובעים עליהן בעלות.

כאחד ממנהיגיה של היהדות הרפורמית בישראל, אני שותף שנים ארוכות למאבק בכפייה הדתית, בהדרת נשים, באפליה, בגזענות ובכרסום הערכים הדמוקרטים. אני מאמין שכל ישראלי וישראלית באשר הם, זכאים ליחס שווה ולכבוד.

אני מאמין ביהדות מכילה ושוויונית, שוחרת צדק חברתי ושלום. אני מאמין בקיום משותף של יהודים וערבים בישראל ובקשר עמוק והדדי עם יהדות העולם. הגיע הזמן לחופש בחירה בנישואין, להפרדת הממסד הדתי מרשויות השלטון, לתחבורה ציבורית בימי המנוחה, להכרה בכל זרמי היהדות, לעיגון של ערך השוויון בחוקי היסוד.

יחד עם שותפים ושותפות רבים אנחנו מובילים את המחנה הישראלי שאומר: יהדות – כן; כפיה והדתה – לא.
את העשייה החשובה הזו אני מבקש להמשיך בכנסת, כאחד מהנציגים שלכם/ן. בבחירות המקדימות אני מבקש מכם להצטרף אלי ולתת לי את תמיכתם. ביחד נשמור על ערכיה של מגילת העצמאות.

ביחד ניתן תשובה ברורה ומעשית, ללא מורא, לכל אלו שמאמינים שיש רק דרך אחת להיות יהודי וציוני.

שלכם - הרב גלעד קריב
ליצירת קשר, להצטרפות ולתמיכה היכנסו לקישור: http://bit.ly/Gilad_Kariv 

====

מעמוד הפייסבוק של גלעד קריב

"ישראל היא המקום היחיד עלי אדמות שבו יש ליהודים אפשרות לעצב את החיים הציבוריים שלהם על־פי האידאלים המסורתיים שלהם"
אלברט איינשטיין, נאום לפני הידידים של האוניברסיטה העברית 1954

הרשמה לעדכונים

מאז 2004

כבר מעל 19 שנה, הבמה-הרעיונית היא כיכר העיר היחידה עבור חברי מפלגת העבודה.
יצחק רבין - 2018 א

התחברות

לפרסום מאמרים

אחד במאי

הבהרה: זהו אינו אתר רשמי של מפלגת-העבודה | דוא"ל Info@labor.org.il | הצהרת נגישות | תנאי שימוש