הבמה הרעיונית של מפלגת העבודה

אני רץ בפריימריז

Star inactiveStar inactiveStar inactiveStar inactiveStar inactive

אני רץ.

אילן לדרראני מאמין שבכדי לשנות חייבים להיות בעמדות השפעה. רק ככה אפשר להוביל שינוי.

גדלתי בקיבוץ רמת השופט, עם סט ערכים ומוסר עבודה. אני לוקח איתי את זה לכל מקום.

מאז שאני זוכר את עצמי השתתפנו בהפגנות, בעצרות, בפעילות שטח של מפלגת העבודה. זאת התנועה שאיתה גדלתי, אלה הערכים שלאורם חונכתי.

מאז ומתמיד הובלתי. גם בצבא, כמפקד ביחידת מגלן וגם כיו"ר המשמרת הצעירה במחוז הקיבוצים.

אני מאמין במפלגת העבודה ובדרכה. אני מאמין שזאת המפלגה היחידה שיכולה להחליף את השלטון.

אני מאמין באבי גבאי, יו"ר המפלגה שלנו, האיש שאיתו ננצח.

תצטרפו אלי,
יאללה, מנצחים!

===

מעמוד הפייסבוק של אילן לדרר

הרשמה לעדכונים

"אני פוסע בעקבות בן־גוריון בעיניים עצומות אבל מדי פעם אני פוקח את עיני."
זלמן ארן

מאז 2004

כבר מעל 15 שנה, הבמה-הרעיונית היא כיכר העיר היחידה עבור חברי מפלגת העבודה.

הבמה בטוויטר

The_Proletariat
The_Proletariat למי יש קשר לארגון שמסייע משפטית לעובדים פיליפינים?
07:56AM Aug 18
The_Proletariat
The_Proletariat ״הוא איש חלש שעושה שטויות״. pic.twi...
11:35AM Aug 17
The_Proletariat
The_Proletariat אוייש תשתוק @VladimirBeliak ולך תחגוג יומולדת כמו בנאדם מזל טוב
08:46AM Aug 16

העבודה בטוויטר

HavodaParty
HavodaParty גם ברמת גן, בני אדם לפני הכל. ממשכים במסע הישראלי החדש שלנו. pic.twi...
06:44PM Aug 18
amirperetz
amirperetz ביבי, אני מציע שניפגש לעימות טלוויזיוני מכובד וענייני בכל מקום וזמן שתבחר, להצגת שתי תפיסות העולם המנוגדות שלנו- של הליכוד ושל מפלגת העבודה-גשר. מול מדיניות ההפקרה שאתה מוביל, אנחנו מובילים מדיניות של השקעה באזרחים, בחינוך, בדיור, בבריאות ובכל יתר הנושאים שמרכיבים את חיינו. pic.twi...
06:43PM Aug 18
amirperetz
amirperetz דור העתיד יודע, אצלנו בני אדם לפני הכל. בני הנוער הנפלאים שלנו לא נחים לרגע. יחד נעשה שינוי אמיתי. אני מודה לכם על האמון, התמיכה והאהבה. אתם הסיבה להמשיך בכל הכח בדרך למהפכה חברתית אמיתית. pic.twi...
04:05PM Aug 18
Eranhermoni
Eranhermoni "נתוני הצמיחה לא רעים - הם גרועים" נתוני הלמ"ס מהיום מדאיגים ביותר. כך נראית מדיניות ההפקרה החברתית של נתניהו וממשלתו. רק העבודה-גשר עם עמיר פרץ @amirperetz ואורלי לוי @Orly_levy מציגה אג'נדה חברתית ותכנית כלכלית ברורה של השקעה חברתית, שהפוכה למדיניות ההפקרה החברתית של נתניהו. pic.twi...
11:05AM Aug 18
NoarHavoda
NoarHavoda pic.twi...
08:35AM Aug 18
יצחק רבין - שיר לשלום

התחברות

לפרסום מאמרים

אחד במאי - עמודה ראשית