הבמה הרעיונית של מפלגת העבודה

מבקשת את תמיכתכם בפריימריז העבודה

רויטל סוידכבר ארבע שנים, מהרגע הראשון שלי במערכת הפוליטית, אני עומדת בחזית המאבק על שלטון החוק והדמוקרטיה - נלחמת מול פוליטיקאים חסרי מעצורים, שרוצים להכפיף את בית המשפט העליון לאג'נדה פוליטית ימנית קיצונית, ומול ראש ממשלה מושחת, שלא מהסס לרמוס את כל מערכת האכיפה והמשפט כדי לחמוק מכתב אישום קשה. המאבק בעיצומו, רחוק מהכרעה. כדי שאוכל להמשיך בו בכל הכוח, אני זקוקה לכם.

ב 11.2 מתקיימות הבחירות המקדימות, הפריימריז, של מפלגת העבודה ואני מבקשת את התמיכה שלכם.

לא ניתן להם לגנוב לנו את הדמוקרטיה!

===

מעמוד הפייסבוק של רויטל סויד

הרשמה לעדכונים

"הצבא איננו ארגון דמוקרטי זה הארגון הבלתי-דמוקרטי היחיד שהדמוקרטיה שומרת כדי להגן על עצמה."
שמעון פרס, ראיון ב-YNET יולי 2005

מאז 2004

כבר מעל 15 שנה, הבמה-הרעיונית מהווה את כיכר העיר היחידה עבור חברי מפלגת העבודה.

הבמה בטוויטר

The_Proletariat
The_Proletariat החבר יעקב גלאוזיוס על הפריה פוליטית, ויצירת חלופות. #%D7%94%D7%A2%D7%91%D7%95%D7%93%D7%94 www.lab...
02:37PM Apr 22
The_Proletariat
The_Proletariat ״בלי הערבים המרכז-שמאל לא יגיע לשלטון, ובלי המרכז-שמאל לציבור הערבי לא תהיה יכולת השפעה על קבלת ההחלטות במדינת ישראל״ (מוחמד דראושה @SharedSociety )- זהו כל הסיפור. www.haa...
03:45PM Apr 21
The_Proletariat
The_Proletariat די היה לרשום ״לאף אחד לא אכפת״ וכדי לסכם את העשור האחרון במציאות הישראלית ובמקום ההקדמה הארוכה.
02:25PM Apr 21

העבודה בטוויטר

GabbayAvi
GabbayAvi למי שכבר הגיע ולמי שעוד בפקק, למארחים ולמתארחים, למי שקורא כל פסיק בהגדה ולמי שרק מחכה לאוכל - חג שמח! שנדע לא רק ממה אנחנו רוצים להיות חופשיים, אלא גם למען מה. חג שמח. pic.twi...
01:56PM Apr 19
NoarHavoda
NoarHavoda pic.twi...
11:09AM Apr 19
יצחק רבין - ידיעות אחרונות

התחברות

לפרסום מאמרים

אחד במאי - עמודה ראשית