רז קרני מתמודד לרשימת העבודה לכנסת ה-25

Thank you for rating this article.

קיבלתי החלטת חיים!
לקפוץ למים ולהתמודד בפריימריז במפלגת העבודה מתוך רצון להיבחר במקום רלוונטי לכנסת הקרובה!

רז קרניאז למה לי פוליטיקה עכשיו?
כי לאחר עשרות שנים של עשייה חברתית, צבאית ועיסקית החלטתי שהגיע הרגע הנכון.
כי בוער בי מילדות להשפיע, להנהיג, לשנות ולהטיב.
כי אני מאמין ביכולותיי, אישיותי, כישוריי וניסיוני בחיים.
כי אני משוגע על הארץ שלנו ואוהב מאד את האנשים המגוונים בארץ הזו בכלל ובצפון בפרט ואני משוכנע שאוכל לייצג אותם בהצלחה רבה.
כי אני מוטרד מאד מהיחסים בין הקבוצות בחברה שלנו ואני יודע שהצלחנו כבר לעשות כמה דברים חשובים ואני רוצה להאמין שאם תיתנו בי אמון אוכל לשנות בגדול.
כי אני רוצה עתיד יותר טוב לילדים של כולנו.
כי אני מכיר לעומק את כל העדות והדתות ורוצה לייצג את כולם!
ואני מכיר משנים של עשייה חינוכית , חברתית צבאית ועיסקית את הסוגיות והאתגרים במדינה ואני מוכן לעבוד קשה מאד בשבילכם כדי לטפל בהם באומץ ובנחישות.
כי נוצרה הזדמנות והגיע הרגע.
בגלל תחושת הבטן שיהיה טוב למרות האתגרים.
בגלל שלימור אהובתי וארבעת ילדינו המדהימים נתנו לי רוח גבית ומאמינים בי מאד.
בגלל הפצרות של אנשים מתחנות שונות שאמרו לי לאורך החיים שמקומי ליד הגה ההנהגה במדינה.
כי אני רוצה להשפיע על רמת השיח והשיחה ועל אמון האזרחית והאזרח במוסדות החשובים של הכנסת והנהגת המדינה.
ולמה במפלגת העבודה?
בגלל הדמוקרטיה!
בגלל הערכים!
בגלל המורשת!
בגלל האיזון המוקפד והאמיץ של מנהיגת המפלגה שרת התחבורה מירב מיכאלי לייצוג שווה בין נשים לגברים!
בגלל שזו המפלגה היחידה במרכז המפה הפוליטית שאני יכול להיבחר בה למקום גבוה אם אעבוד קשה בזכות מי שאני ומה שעשיתי עד היום ובזכותכם.
ואני לא צריך קשרים עם ה-מנהיג וטובות או ותק במפלגה כדי להיבחר במקום ריאלי.
כי יש פריימריז פתוחים!
וזו עדיין השיטה הכי דמוקרטית והכי פחות גרועה בפוליטיקה שמאפשרת לאנשים כמוני לעבור מהר משליחות רבת שנים אחת לשליחות ציבורית ופוליטית.
כי יש למפלגת העבודה תפקיד היסטורי שטרם הסתיים והוא בעיקר חברתי ופנימי.
כי אומרים לי שניתן להביע במפלגה הזו עמדה שונה מהמנהיגה שלה וניתן להתווכח ולנסות לקדם תפיסות דרך מוסדות דמוקרטים.
כי באמצעות תשתיות ההווה והעבר של מפלגת העבודה אפשר להביא את הצפון למרכז!
כי ד"ר אמיר חניפס אח יקר ומספר 13 ברשימת העבודה שיכנע אותי שזה הזמן הנכון עבורי וכי חידשנו יחד בחודש האחרון את חוג אמת בצפון ויחד עם חוגים רעיוניים ופעילים חשובים נוספים בצפון כמו חוג גליל מערבי נביא בשורות לאזור החשוב שלנו !
אז מה אני מבקש מכם/ן:
תפרגנו בלי ציניות !
פרגנו לאמת שלי גם אם אתם לא מסכימים עם בחירת הדרך.
תשתפו כדי שא/נשים ידעו שאני רץ ואם אתם מכירים אותי ומאמינים בי תכתבו גם כמה מילים משלכם ותשפיעו אם בא לכם .
אם מתאים לכם תתפקדו ותצביעו עבורי בפרימריז !
ואם אתם מאמינים שאני צריך להיות בכנסת ובמנהיגות המדינה תשכנעו אחרים להתפקד ולהצביע עבורי בפרימריז בעוד כחודש ימים. (אין לנו זמן!)
ואם תרצו תתנדבו עבור המשימה שלקחתי ותהיו חלק מהצוות שילווה אותי בהווה ובעתיד ותשפיעו דרכי על דברים שחשובים לכם.
ותזכירו לי תמיד שהבטחתי להישאר אותו רז או רזי מכל תחנות חיי.
הבעל של לימור.
האבא של נווה, נועם, נויה וניתאי.
הבן של יורם ואסנת.
האח של קרן אור, דגן, שרה טל ומור.
הילד מקיבוץ כפר סאלד ומקיבוץ רמת השופט והנער מנצרת עילית(יש לומר נוף הגליל) והחייל מהצנחנים והמפקד מבה"ד 1 וממגלן והקצין מחיל החינוך והנוער ומפקד הבסיסים חוות השומר ומחווה אלון ומפקד מערך מגן המערך לקידום אוכלוסיות.
ומפקד פלוגת המילואים בגדוד 7002 בחטיבת כרמלי גם במלחמת לבנון השניה. ומפקד נפת גליל מערבי בפיקוד העורף בחמש השנים האחרונות .
והיזם החברתי ממייסדי ומובילי העמותה והמדרשה למנהיגות ישראלית משותפת שהיא מפעל חיים עבורי.
והיזם העיסקי הבעלים והמנכ"ל של עוצמה סולארית.
ורז השכן והחבר משמשית בעמק יזרעאל.
ונציג הישוב המדהים שלנו במליאת והנהלת המועצה האזורית.
ורוכב האופניים מאריות שמשית וקבוצות התריאטלון והמרתון.
תנו בי אמון ואעשה כפי שעשיתי עד היום להשפיע, להיטיב ולהנהיג.

קישור להתפקדות לעבודה.
קישור לקבוצת הוואטסאפ לטובת מי שרוצה לעזור לי להיבחר לכנסת ברשימת מפלגת העבודה.

נעשה ונצליח!

===

לפוסט המלא בפייסבוק בקישור.

"... אין לפרולטוריון מה להפסיד מלבד כבליו יש לו עולם ומלואו להרוויח. פועלי כל העולם התאחדו!"
קארל מרקס, המניפסט הקומוניסטי

הרשמה לעדכונים

יצחק רבין - לא נשכח

התחברות

לפרסום מאמרים

אחד במאי