הצהרת נגישות

Thank you for rating this article.

הצהרת נגישות האתר לבעלי מוגבלויות.

מבוא

האינטרנט מהווה כיום את המאגר הגדול ביותר לחופש המידע עבור כלל המשתמשים, ומשתמשים בעלי מוגבלויות בפרט. ככזה, אנו שמים חשיבות רבה במתן אפשרות שווה לאנשים עם מוגבלות לשימוש במידע המוצג באתר, ולאפשר חווית גלישה טובה יותר.
אנו שואפים להבטיח כי השירותים הדיגיטליים יהיו נגישים לאנשים עם מוגבלויות, ועל כן הושקעו משאבים רבים להקל את השימוש באתר עבור אנשים עם מוגבלויות, ככל האפשר, מתוך אמונה כי לכל אדם מגיעה הזכות לחיות בשוויון, כבוד, נוחות ועצמאות.

כדי לממש הבטחה זו, אנו שואפים לדבוק ככל האפשר בהמלצות התקן הישראלי (ת"י 5568) לנגישות תכנים באינטרנט ברמת AA ומסמך WCAG2.1 הבינלאומי.

כיצד עובדת ההנגשה באתר?

באתר מוצב תפריט הנגשה*. לחיצה על התפריט מאפשרת פתיחת כפתורי ההנגשה. לאחר בחירת נושא בתפריט יש להמתין לטעינת הדף.
התוכנה פועלת בדפדפנים הפופולריים: Chrome, Firefox, Safari, Opera. אחריות השימוש והיישום באתר חלה על בעלי האתר ו/או מי מטעמו לרבות התוכן המוצג באתר בכפוף למגבלות ולתנאי השימוש בתוכנה.

אפשרות הנגישות בתפריט*:

פניה לרכז הנגישות

אם במהלך הגלישה באתר נתקלתם בקושי בנושא נגישות, צוות הנגישות של החברה עומד לרשותכם במגוון ערוצים לפנייה בנושאי נגישות, נשמח לקבל מכם משוב.
את המשוב ניתן להעביר לכתובת הדואר-האלקטרוני This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it..

הסדרי נגישות בחברה

אתר האינטרנט של החברה מותאם וכלל המתאפשר להסדרי הנגישות הנדרשים*.

חנויות הפרחים הפועלות מול אתר האינטרנט אינן שייכות ו\או בבעלותו ולנושאי נגישות בהם יש לפנות ישירות לבעלי החנויות.

* ייתכן כי הנגשת האתר לא הושלמה ועמכם הסליחה, נודה להפנייה לחלקים באתר שלא מונגשים כהלכה

לתנאי השימוש המלאים באתר, יש לבקר בקישור.