אמילי מואטי תתמודד לרשימת העבודה בכנסת ה-24

Thank you for rating this article.

אני לא מאמינה שאני עושה את זה שוב אבל אתם יודעים שאין תקנה לאופטימיות שלי ולאמונה שלי שצריך להיות אחרת ויכול להיות אחרת. אין לי קמפיין נוצץ ואין לי מטה (האמת שאני עדיין משלמת על הפריימריז הקודמים, אופטימית חסרת תקנה אמרתי?) אבל יש לי חברות ויש לי אתכם.

אמילי מואטי

אתם מכירים אותי, את התכניות, הערכים והחזון. דבר מהם לא השתנה ולא ישתנה. פונה אליכם כדי לבקש שוב את תמיכתכם במועמדות שלי, בפעם הקודמת הייתי האישה החדשה שנכנסה הכי גבוה ברשימה, זה לא הספיק כדי להכנס לכנסת והשאר הסטוריה.

בנוסף למה שאתם יודעים ויודעות עלי אני רוצה להבטיח לכם, שוב, שלעולם לא אבגוד בקולכם ושלא אאכזב אתכם. לעולם. כשאייצג אתכם בכנסת תוכלו להיות בטוחים שאפעל על פי צו מצפוני ואתייחס בכבוד לקול שלכם ולשליחות הפוליטית. אהיה קול בטוח למחנה השלום, השוויון והאכפתיות בלי למצמץ ותמיד בראש מורם. 

מי שרוצה ויכול לתרום, זה הזמן:

פריימריז למפלגת העבודה
בנק הפועלים
חשבון 629408
סניף 170

שלכם באהבה
אמילי

ואם אתם כבר פקודים אז תהיו חברים וביום ראשון צאו להצביע למרב מיכאלי, זה קריטי להמשך קיומה של המפלגה הכה חשובה הזו.

"העבודה הראשונה העומדת עתה לפני האנושות היא עבודה של חינוך עצמי. חינוך מתוך עצם החיים מתוך עצם עבודת החיים חינוך בחיים של יצירה על ידי חיים של יצירה .... יסוד החינוך הזה איננו הכרת הזכות כי אם הכרת האחריות ... האחריות והיצירה הן מותר האדמה מיתר בעלי החיים. ליצור ודע רק האדם ורק האדם יודע את טעם היצירה את שמחת היצירה ואת אורה העליון. וכן רק האדם המכיר והמשיג את איחודו המוחלט עם החיים והעולם מכיר ומשיג את אחריותו לכל החיים והעולם ... עצם רגש האחריות ... מעמידה את החיים האנושיים על יסוד של יצירה ושל חירות עליונה"
א.ד. גורדון, האדם והטבע עמוד 313-314

הרשמה לעדכונים

יצחק רבין 2016 - נלחמים בהסתה

התחברות

לפרסום מאמרים

אחד במאי