רם שפע מתמודד לרשימת העבודה לכנסת ה-25

Thank you for rating this article.

נכון, קיווינו מאוד שלא נצטרך לצאת שוב לבחירות - אבל בשביל שאני, וכולנו, נוכל להמשיך להאבק למענכם בכנסת הבאה אני צריך אתכם ואתכן איתי!
אופטימיות הייתה ותשאר הדרך שלי, תמיד. גם היום, אני מאמין שנחזור לפה מחנה גדול וחזק, שיכול להקים שוב ממשלה טובה, ממשלה שיודעת לעבוד, ואפילו אחת יציבה יותר.
אין ספק שזו הייתה קואליציה מאתגרת, אך היא הצליחה, סוף סוף, להניע את גלגלי המדינה קדימה.

ועכשיו, מגיע כבוד רב וברכות חמות לראש הממשלה הנכנס - יאיר לפיד חברי.

עבורי, זו זכות וגאווה להיות יושב-ראש של סיעה שהולכת עם העקרונות שלה, עם האמת שלה ושל הבוחרים והבוחרות שלה. אלו הערכים שגדלנו עליהם ואני עובד ומגשים אותם יום יום כחבר כנסת ויו״ר הסיעה, לצידה של היו"ר מרב מיכאלי וביחד עם הח״כיות והח"כים הנפלאים של מפלגת העבודה.
אנחנו יחד במסע הזה, ואני חולם להמשיך לפעול לפי הערכים שלנו בעבודה - חיזוק והגנה על הדמוקרטיה, צמצום פערים חברתיים, שוויון זכויות וחתירה להסכם שלום, כדי שלכולנו יהיה עתיד טוב יותר.

רם שפע

יש הרבה עבודה, בואו נעשה את זה יחד ❤️💪🏼 (הלינק כאמור, למטה👇🏽)

https://ramshefa.co.il

"העבודה הראשונה העומדת עתה לפני האנושות היא עבודה של חינוך עצמי. חינוך מתוך עצם החיים מתוך עצם עבודת החיים חינוך בחיים של יצירה על ידי חיים של יצירה .... יסוד החינוך הזה איננו הכרת הזכות כי אם הכרת האחריות ... האחריות והיצירה הן מותר האדמה מיתר בעלי החיים. ליצור ודע רק האדם ורק האדם יודע את טעם היצירה את שמחת היצירה ואת אורה העליון. וכן רק האדם המכיר והמשיג את איחודו המוחלט עם החיים והעולם מכיר ומשיג את אחריותו לכל החיים והעולם ... עצם רגש האחריות ... מעמידה את החיים האנושיים על יסוד של יצירה ושל חירות עליונה"
א.ד. גורדון, האדם והטבע עמוד 313-314

הרשמה לעדכונים

יצחק רבין

התחברות

לפרסום מאמרים

אחד במאי