קובי קיסוס מתמודד לרשימת העבודה בכנסת ה-25

Thank you for rating this article.

שחקי כי באדם אאמין
כי עודני מאמין בך

ש. טשרניחובסקי
▪️

נתחיל מהשורה התחתונה: אני מתמודד בפריימריז של רשימת מפלגת העבודה לכנסת הקרובה ואני צריך אתכם/ן איתי.

המפלגה שגדלתי בה, שהיא הבית הפוליטי שלי למעלה מעשרים שנה, המפלגה שבנתה את המדינה ויצקה שורשים חזקים בקרקע של מדינת רווחה, מפלגה שמנהיגיה הם חלק בלתי נפרד מהמפעל הציוני - היא הבית שלי - ולכן אני כאן. רץ.

קובי קיסוסאני עו״ד, סנגור פלילי, בין היתר מייצג מטעם הסנגוריה הציבורית באילת, אליה עברתי לפני כשנה.

ביומיום שלי אני פוגש את כל החצר האחורית של מדינת ישראל: אוכלוסיות מוחלשות, עולים חדשים, בני נוער, דתיים וחילוניים ועוד.
המשותף למרביתם שנקודת הפתיחה שלהם לא היתה שווה לזו של אחרים.

לפני שעסקתי בעריכת דין, הייתי מורה ומחנך בתיכון בית אקשטיין. גם בתפקיד זה, האמנתי תמיד בכל תלמיד/ה, נלחמתי על כל אחד/ת כדי שיקבלו שוויון הזדמנויות ויגיעו לאותה נקודת פתיחה שווה.

בשביל נערים/ות כאלה, וכדי לפעול לשוויון הזדמנויות אמיתי, לקיחת אחריות של המדינה על אזרחיה, בשביל לקדם מדינת הרווחה, ובשביל להתוות סדר יום סוציאל דמוקרטי, אני רץ בפריימריז.

גדלתי בחולון, ואת מפלגת העבודה פגשתי פעם ראשונה בתקופתי כנער צעיר בתנועה הנוער העובד והלומד, נוער עבודה, ואני יודע שהערכים שינקתי שם תרמו רבות למי שאני היום!

הרבה עבר על המפלגה בשנים האחרונות, עברנו כבר כמה מערכות בחירות, כמה מנהיגים ולא מעט חיבורים. תמיד נשארתי בבית, במפלגת העבודה, תמיד עם המפלגה, נאמן חזון ולדרך.

בשנים האחרונות המדינה עוברת טלטלה, משבר פוליטי עצום, משבר חברתי וקיטוב. אוכלוסיות מוחלשת קורסות תחת הנטל, מאבקם החברתי של המורים, המתמחים והאחיות נותר ללא מענה והפערים החברתיים רק הולכים ומעמירים ואלה רק מספר דוגמאות.
אנחנו אלה שצריכים ויכולים לשנות את זה ובשביל להגיע למקום בו מתקבלות החלטות הרות גורל על האזרחים, להגיע לכנסת ולשנות צריך לעבור קודם את דין הבוחר/ת בתוך המפלגה.

אז מה אתם יכולים לעשות כדי שאגיע לכנסת?

1. לשתף את הפוסט כדי שעוד חברות וחברים יצטרפו למפלגת העבודה, יתפקדו ויוכלו לבחור בי בבחירות המקדימות.
פה מתפקדים בקישור.

2. התפקדתם/ן? שלחו לי ווטספ

3. כבר חברים/ות במפלגה? אשמח שתבואו לעזור לי במטה, בטלפונים, ביום הבחירות, ועוד.
לינק להתנדבות בתגובה.

4. אני לא ח״כ מכהן ולא שר, אין לי טייקון מאחורי והקמפיין כולו יהיה על תרומות כי אני מאמין שזאת השותפות הכי אמיתית שיש.
אשמח ואוקיר אם תתרמו, כל אחד/ת איך וכמה שתרצו ותוכלו.

אני צריך אתכם/ן🙌🌷

הצטרפו אלי,
שלכם,
קובי (יעקב) קיסוס
050-7501519
מפלגת העבודה

"טייקון עצמו צריך לשלם מחיר. אני מסייע קודם כל לחוסכים שבצורה לא אחראית מצאו את חסכונותיהם אצלו בתאגיד. אני מסייע לתאגידים שיחזיקו מעמד ולא יפטרו עובדים. אבל אני כמדינה מסייעת רוצה לקבל נציגות בזה העיקר צריך לעשות".
אהוד ברק, גלובס
על המשבר הכלכלי וחילוץ הטייקונים 26.12.2008

הרשמה לעדכונים

יצחק רבין

התחברות

לפרסום מאמרים

אחד במאי