נחום ירמיהו מתמודד לרשימת העבודה בכנסת ה-25

Thank you for rating this article.

מוכן לעבודה , נחום ירמיהו - אני מתמודד לרשימת העבודה לכנסת!

אני נחום ירמיהו עוסק בחינוך ואיש חינוך.

נמצא במפלגה מתקופת רבין ז”ל.

נחום ירמיהובעל תאר ראשון ושני בחינוך והסמכה במתמטיקה .

בשנה זו , סיימתי קדנציה בתפקיד מנכ”ל העמותה הפדגוגית בארגון המורים .

בעבר מורה למתמטיקה , מנהל ביה”ס , הקמה וניהול עסק בתחום החינוך, חבר מועצה בארגון המורים .

במפלגת העבודה: ניהול בחירות עבור מועמדים

ליו”ר המפלגה .

ניהול מטה בחירות לרשות המקומית

ברחובות .

במשמרת הצעירה .

החלטתי להתמודד ולהיאבק על החינוך בישראל למען הילדים שלנו ועתיד המדינה .

מבקש לייצג את אנשי החינוך מגיע עם המון ניסיון , הגיע הזמן לשפר את מעמד המורה ושינוי אופי הלמידה משינון לחשיבה ולהעצמתן של תנועות הנוער ולהעמקת לימודי אזרחות.

לנציגות המורים חסר את כוח וההשפעה על הממשלה , הארגונים צריכים תמיד לאיים בעיצומים או בשביתות כדי לשפר את מעמד המורה ,

אני מתחייב אם אבחר לייצג את המורים ואת מערכת החינוך ללא איום בשביתות , אפעל ביחד עם נציגות המורים יש לי הרצון להבטיח חינוך טוב יותר לכולם

הגיע הזמן שמשרד החינוך שהוא הגוף הממונה על קיומו וקידומו של החינוך במדינת ישראל יעשה זאת ולא נציגות המורים .

כמה מילות תמיכה ביו”ר השרה מרב מיכאלי -תומך ביו”ר לא להצטרף למפלגת מרצ אנחנו צריכים להישאר עצמאיים בבחירות הקרובות , בדיוק כפי שאני מתנגד להביא אנשי רכש מבחוץ יש לנו במפלגה אנשים מוכשרים רציניים וחשובים , מפלגה זו לא קבוצת כדור רגל שצריך להביא רק ניצחונות ,מפלגת העבודה זו מפלגה עם ערכים והיסטוריה מפוארת וכך זה צריך להישאר , יחד עם עבודה טובה ומשותפת עם הרחבת השורות נגיע לקהלים חדשים כדי לנצח ולהביא את מספר המנדטים שמצפים לו מאוד , בתפקידי האחרון עבדתי עם כ- 87000 מורות ומורים מאמין שאני מסוגל לשכנע מורות ומורים לתמיכה במפלגת העבודה .

אם אתם חושבים כמוני , אנא שתפו .

פייסבוק : נחום ירמיהו

יחד נעשה את השינוי ,

====

עמוד הפייסבוק של נחום ירמיהו 

"על מקורה של המסורת וההיסטוריה הלאומית כבסיס לדור הנוכחי לבנות, לשנות ולתקן. נזכור את נפילת העם היהודי ובית מקדשו פעמיים, פעם שניה בגלל שנאת חינם. נזכור - נשנה - נתקן"
ברל כצנלסון, "דבר" 1934

הרשמה לעדכונים

יצחק רבין - 2013 שלום עכשיו

התחברות

לפרסום מאמרים

אחד במאי