הבמה הרעיונית של מפלגת העבודה

אודות

אתר הבמה הרעיוניות פועל למען חברי מפלגת העבודה ותומכיה ומתוך אמונה עמוקה במהות הדמוקרטית של המפלגה והחיוניות של זו בהשרדותה ובשאיפת השלטון שלה.

האתר שנוסד בשנת 2004 מופעל בהתנדבות כבמה ומקור מידע שוטף לחברים, באמצעות עדכונים בדואר-אלקטרוני, פרופילים במדיה-חברתית ועוד ועד היום פורסמו בו עשרות-אלפי תכנים. האתר משמש מקור מידע לרבים מחברי המפלגה ומסייע לפעילות חוגים, סניפים ויזומות פנים מפלגתיות אחרות.

האתר מקדם את התפיסה הסוציאל-דמוקרטית-ציונית של תנועת העבודה ההיסטורית ולשם כך נוסח "מדריך כיס לחבר תנועת העבודה" וכן גובשו מספר הצעות עבור "תפיסת תכנון מפלגתית", "רשת לשכות נבחרי ציבור" ועוד.

כדי ליצור ולקיים שיח חברתי, פתוח וחופשי של חברי ותומכי מפלגת העבודה כולל אתר הבמה הרעיונית כלי רשת מקוונת מדור Web 2.0 ובכלל זה -

  1. מאמרי תוכן - פרסומי תוכן איכותיים של חברים ותומכים המציגים עמדות שונות ומגוונת בשלל נושאים הקשורים לתנועת העבודה. המאמרים מתפרסמים ישירות על ידי החברים וללא התערבות ועריכה של מערכת הבמה הרעיונית. הרשמו פה ותוכלו לפרסם מידית תכנים.
  2. תגובות - כלי תגובות מיידים למאמרי תוכן וזאת בכדי לאפשר שיח רעיונית והחלפת דעות בשלל נושאים הקשורים לתנועת העבודה.
  3. אתרי קהילה - עמודי בית למסגרות שונות של מפלגת העבודה כמו סניפים, חוגים וקבוצות רעיוניות. בפרט, כדי לאפשר יצירת חיי קהילה, קבלת החלטת, החלפת רעיונות וניהול שוטף.
  4. רשתות חברתיות - האתר מעדכן בתכנים ועדכונים שוטפים בעמודים ברשתות החברתיות פייסבוק וטוויטר.
  5. קבוצות דיון - קבוצת הבמה-הרעיונית פועלת ברשת פייסבוק, מוזמנים להצטרף פה.
  6. דחיפת תוכן - באמצעות כלים כגון RSS, רשימות דיוור, פרופילים ברשתות חברתיות, קבוצת דיון ועוד.

אתר הבמה הרעיונית פועל בהתנדבות ובתרומת חברי תנועת העבודה ותומכיה ובפרט מקפיד על חוסר זיהוי מוחלט עם אישים, נבחרים, חברי מפלגה, קבוצות רעיוניות או אחרות בתוך מפלגת העבודה. כל זאת, מתוך מטרה לאפשר שיתוף רחב ומלא של כלל הזרמים בתוך מפלגת העבודה ובתנועה העבודה ולאפשר יצירת אותו שיח דמוקרטי.

על מנת לקחת חלק בפעילות התוכן באתר, יש להירשם כחברים פה וקבל גישה ישירה לכלים השונים ו\או ליצור קשר באמצעות טופס הקשר המקוון באתר.

כדי לסייע ולתרום לפעילות האתר בעריכת תוכן, תשתיות רשת וניהול שוטף - ניתן ליצור קשר באמצעות טופס הקשר.

אתר הבמה הרעיונית של מפלגת העבודה אינו חלק רשמי של מפלגת העבודה ובהתאם לכך אינו מייצג את עמדות מפלגת העבודה ומוסדותיה בשום צורה ואופן.

הרשמה לעדכונים

הבמה בטוויטר

The_Proletariat
The_Proletariat וזה מדווח פה בכלי תקשורת בשפה ש ...? twitter...
01:21PM Jun 18
The_Proletariat
The_Proletariat לשמוע את מנכל משרד האוצר מתראיין ברדיו, ולהזכר שהפעולה האחת והיחידה החיונית לתפקוד מדינת ישראל היא סגירת משרד האוצר לאלתר.
05:48AM Jun 18
The_Proletariat
The_Proletariat עמדת ותיקי מפלגת העבודה, בעניין הבחירות לוועידה ה10 www.lab... pic.twi...
06:05PM Jun 17

העבודה בטוויטר

GabbayAvi
GabbayAvi אומר בבירור – אנחנו נצביע נגד חוק הגיוס. הילדים שלנו, אלה שתורמים למדינה – חייבים לקבל יותר. בחוק המדובר כרגע אין לא שוויון בנטל ולא תגמול אמיתי לחיילים שמשרתים. pic.twi...
01:09PM Jun 18
GabbayAvi
GabbayAvi יש את הפוליטיקאים שברחו מהקרב הכלכלי הכי גדול שהיה כאן אי פעם! פוליטיקאים שהבטיחו להילחם כמו אריות במונופול הגז אבל רק חיפשו ניגוד עניינים כדי לברוח. ואותם פוליטיקאים ששואלים "איפה הכסף?", אתכם אני שואל: איפה האומץ? למה הזזתם את העיניים כשראיתם אותם שודדים את הציבור? pic.twi...
12:35PM Jun 18
GabbayAvi
GabbayAvi רה"מ @netanyahu . דיון שני על האירוויזיון?? אתה לא מפיק טלויזיה! מה עם מה שבאמת חשוב למדינה? מה עם הצעירים שלנו? הנה נושא יותר חשוב והרבה יותר ציוני לדון בו. pic.twi...
07:10AM Jun 18
GabbayAvi
GabbayAvi עם הצעירים שלנו, סיימנו לצפות ב-1-1 בין ברזיל לשוויץ ב"אילקה" בר תל אביב. האמת שהדבר הכי מעניין במשחק היה לראות את התספורת של ניימאר ב-4K pic.twi...
08:16PM Jun 17
GabbayAvi
GabbayAvi יש כאלה שמפחדים וממציאים ספינים. ויש את העובדות: pic.twi...
07:26PM Jun 17
יצחק רבין - 2015

התחברות

לפרסום מאמרים

אחד במאי