עמוד הבית במפלגה נפטר הרב אדלשטיין מרמת-השרון
 

נפטר הרב אדלשטיין מרמת-השרון

PDF גרסת הדפסה דואר אלקטרוני
סניף רמת השרון    שישי, 24 פברואר 2017 11:54
Share

סניף רמת-השרון של מפלגת העבודה, ביחד עם יו"ר המפלגה יצחק הרצוג מבקשים להשתתף בצער משפחת אדלשטיין ותושבי העיר על לכתו של הרב יעקב אדלשטיין זצ"ל בגיל 93 אתמול כ"ז בשבט ה'תשע"ז.

הרב אדלשטיין

הרב אדלשטיין רבה הראשי של העיר רמת-השרון מאז 1950 ומהתלמידים הראשונים שייסדו את ישיבת פוניבז', תלמידו של "החזון איש" - היה מקובל על כל הזרמים כסדרי תפילה עבור חשוכי בנים ומעוכבי זיווג, הקפיד להיות נוכח בבית הכנסת בשעת אמירת ההלל ביום העצמאות, וכמגשר שביתו פתוח בפני כול ועל כך מוקיר לו ובשם הסניף המזכיר אביעם גפני תודה עמוקה.

יצחק (בוז'י) הרצוג שסבו הוסמך לרבנות על ידי סבו ז"ל: "ברוך דיין האמת. יחד עם כל ישראל אני מבכה את הסתלקותו של הרה"ג רבי יעקב אדלשטיין זצ"ל. הרב אדלשטיין, רבה של רמת השרון, נמנה בין הרבנים שקיבלו את הסמכתם לרבנות מסבי הרב הרצוג זצ"ל. אני משתתף בצער המשפחה ותלמידיו" וסגן יו"ר הכנסת ח"כ חיליק בר מוסיף: "משתתף יחד עם כל בית ישראל באבל הכבד על הסתלקותו של הגאון הרב יעקב אדלשטיין זצ"ל, רבה של רמת השרון. גדול רבני הציבור החרדי. יהי זכרו ברוך".

הסניף יכבד את זכרו בניחום אבלים במוצאי-שבת 25.2 בשעה 21:00 ברחוב נעמי 4 רמת-השרון בנוכחות יו"ר המפלגה הרצוג, מזכיר הסניף אביעם גפני וחברים נוספים.

דברי הרב ביום העצמאות ה67 לישראל.

JavaScript is disabled!
To display this content, you need a JavaScript capable browser.

פרטים נוספים בעמוד הפייסבוק או אצל מזכיר הסניף בנייד 0544590647.

עודכן לאחרונה ב- שישי, 24 פברואר 2017 15:20
 

הבא לדיון מאמר זה
הבמה הרעיונית של מפלגת העבודה
באנר

מפלגת העבודה בטוויטר

מי מחובר?

אף אחד
באנר