מה שטוב לו, טוב גם לכם! בהצלחה!

Thank you for rating this article.

עיריית כפר סבא לכאורה מעניקה הטבות אדירות לקבלנים כאשר לכאורה רווחת האזרח הפשוט תושב כפר סבא נמצאת אצלה, לכאורה, בעיניי, (אם לומר בעדינות: )  "בעדיפות משנית",-

עיריית כפר סבא מסרה לפחות עבודה אחת בערך של כשני מיליון שקלים ( ואני מדבר רק על מה שיש לי לגביו תיעוד ) לביצוע לקבלן ללא מיכרז,-

עיריית כפר סבא מבצעת את רוב ( כל ? ) עבודות אחזקת העיר על ידי קבלנים ועובדי קבלן ולא על ידי עובדים מאורגנים, בניגוד גמור ומוחלט לערכיה היסודיים של תנועת "העבודה",-

איזה קשר יש בין אותם חברי מועצת העיר,- כולל ראש העיר,- שהם חברים במפלגת "העבודה" לבין איזשהו ( א-י-ז-ש-ה-ו ! ) ערך מערכי התנועה?

האם יש מי שיוכל להראות לי איזושהי סיבה להיותם של הללו אנשי המפלגה למעט היכולת להשתמש במפלגה כבקרדום לחפור בו?

איזה ערך,- תנו לי אחד !!! – מערכי תנועת העבודה מיישמים אותם חברי המפלגה המכהנים בממסד העירוני?

האם יש מישהו אשר יוכל להראות לי?

הגיע הזמן שחברות במפלגת העבודה תפסיק להיות רק ( רק ! ) קרדום לחפור בו!!!

הגיע הזמן להציב בראש הממשל המוניציפאלי חברי מפלגה נבחרים על ידי כלל מתפקדיה, ולא "משוריינים", אשר יפעלו ( לכאורה "לשם שינוי") באמת רק ( ! ) למען טובת כלל תושבי העיר !!!

ועכשיו, שמר עמיר פרץ, אביר "הוועדים הגדולים" ואביר הממסדים המוניציפאליים הפתלתלים שהיה בן בריתם המסור והנאמן והמבין של עסקני אפלולית הדמדומים של מבוכי מסדרונות השלטון המקומי והם היו בני בריתו המסורים והנאמנים והכמעט נואשים שלו, קם וקפץ מן הספינה אשר פעם הייתה שלו ונטש באחת את המפלגה שהפעם הזאת פתאום שינתה הנהגה ופתאום שינתה כליל את פניה וקפץ מן הספינה ונטש באכזריות ולאנחות גם אותם, שהיו ונשארו בדיוק-בדיוק מי שתמיד היו ובמאמץ נואש כמעט גם הצליחו להחזיר את גלגל המפלגה לאחור שתשוב להיות הקרדום לחפור בו אשר תמיד הייתה, ופתאום קם מגינם ובן בריתם ומן הספינה שפעם הייתה כולה שלהם קפץ אל המים ונטש ושחה ועבר "למקום טוב יותר", ואני באמת חושב שהדרך האחת והנכונה והמתאימה להם באמת היא שיבינו כי אם קפץ למים הוא אין מנוס אלא שיקפצו גם הם, כי כל מקום אשר מר פרץ נמצא בו הוא מקום אשר מר פרץ נמצא בו, ומפלגת העבודה של היום, למרות שלרגע היה נדמה להם אחרת, לא תשוב ( לא תשוב ) להיות המפלגה אשר אליה הורגלו.

אז בהצלחה לכם, מי שהינכם עדיין "משורייני העבודה", על גבי הפלטפורמה החדשה. בהצלחה! עכשיו, כאשר מר עמיר פרץ כבר נמצא שם, גם אתם לא תתקשו להתאקלם.

בהצלחה לכם שם, פעילים מוניציפאליים יקרים. ושלום!

"במרכזה של ההיסטוריה העברית עומד דבר הגשמת הציונות במלוא היקפה ותוכנה... במרכזה של ההיסטוריה האנושית עומד דבר הגשמת הסוציאליזם במלוא היקפו ותוכנו"
ברל כצנלסון, הצעה לפרוגרמה למפא"י 1928

מאז 2004

כבר מעל 18 שנה, הבמה-הרעיונית היא כיכר העיר היחידה עבור חברי מפלגת העבודה.

הרשמה לעדכונים

יצחק רבין

התחברות

לפרסום מאמרים

אחד במאי