להקים גוש מרכז עם כורת מיד!

דירוג משתמשים: 5 / 5

Star activeStar activeStar activeStar activeStar active
 

בלוק חוסם עם כורת

שלי תיצרי בלוק עם ציפי ויאיר לפיד אתמול!

וכדי גם עם שאול מופז קדימה ואולי גם עם שלם אמסלם! חבל על הזמן! פיצול בגלל אגו לא יסלח!! זה על חשבון עם ישראל!

עם רוצים באמת להחליף את השלטון ואו להשפיע על הקואליציה לכיוון שלום וביטחון עם צדק חברתי צריך ליצור בלוק חוסם , ולא רק : כדי גם להקים ממשלת צלליות ואו כוורות.

למשל שלי ראשת הממשלה צפי שרת החוץ , מצנע שר הביטחון ברוורמן של האוצר , יאיר לפיד שר החינוך פרץ שר התעשייה והמסחר בוזי שר הפנים ואו שר הרווחה וכדומה כך נראה לבוחר שיש לשמאל מרכז אלטרנטיבה אמיתית לשלטון הליכוד בייתנו .

שלי  אנה תגידי בצורה נמרצת : שתי מדינות לשני העמים כי מדינה דו לאומית זה סוף הציונות !זה לא בושה ! הוי לנו,  ואבוי לנו ממדינה דו לאומית  זה לא ממש חשוב אם מי הולכים לממשלה חשוב על מה הולכים ולכן פסילה מראש איננה דבר חכם , אולי אפשר להגיע במשא ומתן לפשרה חכמה שאפשר לחיות אתה.

בנימין נתניהו איננו ימין פראקסלנס . אבל אם מפלגות המרכז תשלולנה מראש ללכת עמו זאת דחיפתו לבית היהודי ,  לש"ס  ושאר מפלגות הימין להקמת ממשלת ימין במקום אולי מרכז ימין.

לכן כדי לא לשלול שום אופציה לפני הבחירות ולאפשר להתרכז אחרי כי הקו המרכזי בכלכלה בביטחון ובתחום המדיני . הוא הקו הפרגמאטי . וזה מה שמחפשות מפלדות המרכז שמאל ימין .

אני מציע להקים גוש מפלגות שיכלול גם את קדימה וגם את עם-שלם אם תקום ממשלת אחדות עם כולם מה טוב ואם לא תהיה אופוזיציה מלוכדת   ! כך שהצדק החברתי ושתי המדינות לא ידחו בעוד 4 שנים!

הרשמה לעדכונים

"העבודה הראשונה העומדת עתה לפני האנושות היא עבודה של חינוך עצמי. חינוך מתוך עצם החיים מתוך עצם עבודת החיים חינוך בחיים של יצירה על ידי חיים של יצירה .... יסוד החינוך הזה איננו הכרת הזכות כי אם הכרת האחריות ... האחריות והיצירה הן מותר האדמה מיתר בעלי החיים. ליצור ודע רק האדם ורק האדם יודע את טעם היצירה את שמחת היצירה ואת אורה העליון. וכן רק האדם המכיר והמשיג את איחודו המוחלט עם החיים והעולם מכיר ומשיג את אחריותו לכל החיים והעולם ... עצם רגש האחריות ... מעמידה את החיים האנושיים על יסוד של יצירה ושל חירות עליונה."
א.ד. גורדון, האדם והטבע עמוד 313-314

מאז 2004

כבר מעל 15 שנה, הבמה-הרעיונית היא כיכר העיר היחידה עבור חברי מפלגת העבודה.

יצחק רבין 2016 - נלחמים בהסתה

התחברות

לפרסום מאמרים

אחד במאי - עמודה ראשית