אולי הדילוג על "מדיני" הוא לא רק טקטיקה?

Thank you for rating this article.

אז בואו נראה: יכול להיות ששלי לא דיברה על "הנושא המדיני" כי גם היא לא שלמה עם זה שהדרישה הראשונה ( הראשונה !!! ) של המדינה הפלשתינית האוהבת שאמורה לחיות איתנו בשלום אמת עד עולם לנצח סלה היא להיות,- בניגוד ובשונה מכל מדינה אחרת בעולם,- "יודן ריין"?

יכול להיות כזה דבר?

שגם בה הדרישה הראשונה הזאת של שותפתנו לעתיד מעוררת פלצות?

***

כי הנה הקמתי חברות היום עם תמי מולד חיו, שאני מעריץ מרחוק כבר מזמן.

... ויש לה ראיון בו היא מראיינת תושב יש"ע והוא כמובן אומר: "אלוהים הבטיח לנו" והיא כמובן אומרת "מר"צ",-והכנסתי לשם כתגובה את התהייה הישנה שלי.

בואו, תהו עימי גם אתם.

***

שלום וברכה, גברתי.

אני מצטער להתחיל את החברות בינינו ( תודה !!! ) ברגל שמאל,-

אפילו ששמאל היא הרגל הטובה,-

אבל אני איש שמאל מוזר, חבר "העבודה" שמשתפשף בשמחה גם באושיות המקומיות של מר"צ , ( גם וואליד צאדק הוא חבר טוב ) אבל יש משהו שבו אני לא מיישר קוו, מחלה שלי, ולמרות שזה חד משמעית מציג אותי כהוזה אני חייב לשאול ואולי פעם להבין.

כי אין וויכוח על כך שהדרך היחידה לפתור את הבעיה של כשני מיליון תושבי ארץ ישראל אשר לתת להם זכות בחירה לכנסת שלנו יהיה סוף המדינה היהודית, היא להקצות להם כברת ארץ שהיום היא בשליטתנו, ולאפשר להם לקרוא לה באיזה שם שיבחרו, ולהקים בה "כנסת" משל עצמם.

הקטע הוא שממש כך היה איתנו בתש"ח. גם אנחנו הקמנו יש מאין מדינה, וגם בשטח שהוקצה למדינה ההיא התגוררו,- מזה חמישה דורות או מזה חמישה ימים,- גם יהודים וגם ערבים, וכשהוקמה המדינה ניתנה אזרחות מלאה שלה ( כן, את ימי הממשל הצבאי וכפר קאסם וכל זה אני זוכר אבל אין וורדים בלי קוצים ) לכל מי שהתגורר בשיטחה ביום הקמתה"בלי הבדל דת גזע ומין",וכולל כמובן זכות לבחור ולהיבחר לכנסת.

ומדוע זה, בעצם, לכולנו "ברור" שלפלשתין, כשתקום, תהיה פריווילגיה לנהוג אחרת?

יש בישראל מיליון וחצי אזרחים שדתם מוסלמית?

יהיו בפלשתין 300,000 אזרחים שדתם יהודית!

ואם מול חה"כ הנכבדים גב' חנין זועבי וד"ר אחמד טיבי בכנסת ישראל יהיו הגב' דניאלה וויס ומר ברוך מרזל P.M. נכבדים בפרלמנט של פלשתין, מה רע??

"עם לא יזכה לחירות אם לא יבטיח חרות שכניו"
קארל מרקס

מאז 2004

כבר מעל 18 שנה, הבמה-הרעיונית היא כיכר העיר היחידה עבור חברי מפלגת העבודה.

הרשמה לעדכונים

יצחק רבין

התחברות

לפרסום מאמרים

אחד במאי