למה לנו בחירות (פנימיות) עכשיו?

Thank you for rating this article.

חברים יקרים,

למה לנו בחירות (פנימיות) עכשיו? זה מה שמעניין את הציבור?

חלפו טיפה יותר ממאה ימים מהבחירות לכנסת, זו היתה ההזדמנות הגדולה שלנו, כמעט 30 מנדטים היו מונחים על הרצפה, ואנחנו אספנו שניים. רק שניים.

מפלגת העבודה הובילה את המדינה כמעט 30 שנה, אבל כבר קרוב ל-15 שנה אנחנו לא שם. אבל אנחנו מדשדשים פחות או יותר באותו מקום.

איפה טעינו? איפה אנחנו טועים? מדוע הציבור הרחב לא רואה בנו מועמדים לשלטון? למה עזב אותנו מעמד הביניים? האם נכון היה לא לדבר על זה שמדינת ישראל הולכת לכיוון הדו-לאומי? איך מאתגרים את הממשלה? איך מציבים חלופה אמינה? איך מנצחים בבחירות המוניציפליות ומשקיעים בזה את כל המאמץ?בזה אנחנו צריכים לעסוק עכשיו, ולא במה שעלול להיתפס בציבור בתוכנית ההישרדות של אדם זה או אחר ורק לחזק תחושה של אי רלוונטיות כלפינו.

כרגע, זו לא רק תוכנית הישרדות, אלא פוליטיקה קטנה במירעה, שרק מחזקת את אי הרלבנטיות שלנו.

שואלים אותי כל היום אם אני מתמודד. אני כמובן אבחן את הכל ברצינות ואתייעץ עם פעילים וחברים ואמתין לכינוס הועידה ולהחלטות שיתקבלו בה. דבר אחד אני יכול להבטיח לכם, אם אחליט להתמודד, זו לא תהיה התמודדות לשם התמודדות. זו תהיה התמודדות שנועדה להחזיר את מפלגת העבודה למקום הראוי לה.

-----------------------------------

פורסם בעמוד הפייסבוק של ח"כ הרצוג.

"אין הצבא קובע על דעת עצמו אפילו את מבנהו סדריו וקווי פעולתו ... ארגון הצבא ועיצוב דמותו כל אלה הם בסמכותם היחידה של הרשויות האזרחיות: הממשלה, הכנסת והבוחרים."
דוד בן גוריון, צבא ובטחון עמודים 141-142

מאז 2004

כבר מעל 18 שנה, הבמה-הרעיונית היא כיכר העיר היחידה עבור חברי מפלגת העבודה.

הרשמה לעדכונים

יצחק רבין

התחברות

לפרסום מאמרים

אחד במאי