החלטתי להתמודד לראשות המשמרת הצעירה בתל אביב-יפו

Thank you for rating this article.

המשמרת הצעירה של מפלגת העבודה היא הרבה יותר מגוף פורמלי שמאחד את הצעירים והצעירות במפלגה, אלא מקום עם רוח עשייה ורצון עז לתקן את החברה. המשמרת מורכבת מאנשים מדהימים, חדורי מוטיבציה ומחויבים למפלגה ולחברה בצורה יוצאת דופן. למשמרת הצעירה בעיר תל אביב-יפו מקום ייחודי, כעיר שיש לה פוטנציאל אדיר להוביל ולעורר את השיח בכל המדינה, כעיר שוקקת ומלאת צעירים שיכולים להיות כוח מכריע בכל מאבק שיבחרו.

אלונה בינוןבסוף חודש מאי יערכו הבחירות לראשות הסניפים המקומיים ולנציגי הסניפים בוועידת המשמרת. החלטתי להתמודד לראשות המשמרת הצעירה בתל אביב-יפו תוך מחויבות לחיבור בין המפלגה וערכיה לבין הצעירים בעיר, מתוך מחויבות לבנייה של משמרת פעילה ויוזמת, שמובילה מאבקים ומחברת קבוצות חדשות לעשייה, ומתוך אמונה בכוח שלנו להביא לשינוי משמעותי למען העיר והמפלגה.

בעיני רוחי, על המשמרת בתל אביב-יפו להיות אבן שואבת לפעילים צעירים, להוביל מאבקים מוניציפליים שרלוונטיים לחיים של הצעירים בעיר הזו, להתחבר למאבקים ברמה הארצית ואף ליזום כאלה. על המשמרת לשתף פעולה עם קבוצות פעילים שמזדהים עם ערכינו, להניף את הדגלים של מפלגת העבודה בריש גלי, לצאת לשטח ולדבר עם התושבים פנים מול פנים, לדון, ללמוד, לשנות וכמובן, לפקוד.

לרבים מכם הבחירות האלו יראו כלא חשובות או לא נחוצות, במיוחד אחרי מה שנראה כאין ספור מערכות בחירות. לצערי, השנתיים האחרונות יצרו עייפות ולפעמים גם יאוש אצל רבים מאיתנו, אבל דווקא מפה אנחנו יכולים לצמוח יותר חזקים ומאוחדים. הבחירות האלו הן שיקבעו את הדרך שבה תלך המשמרת בשנים הקרובות ואת מקומה בחברה ובמפלגה. אני רואה בהם הזדמנות לכניסת כוחות חדשים, תחילת התחדשות והתעוררות וחזרה לעשייה משמעותית.

תל אביב היא מוקד עשייה חשוב, מרתק ומשמעותי. אני רוצה להשפיע, לקדם מהלכים בעיר ובמפלגה וכדי לעשות את זה אני צריכה אתכם/ן. אני קוראת לכולכם/ן להיות שותפים בבחירות, לקחת חלק ולהשפיע, ולסייע לי לבנות משמרת תל אביבית חזקה ומנצחת שתוכל להוביל את הכוח הצעיר של המפלגה.

עדכון (1.4.14): אני שמחה לפרסם מכתב של מזכירי סניפים במחוז תל אביב-יפו, התומך במועמדות שלי לראשות המשמרת בעיר. אני מודה מקרב לב לכל המזכירים החתומים, שבחרו להיות מעורבים בבחירות הללו מתוך הבנה כי מחוז תל אביב-יפו מכיל בתוכו גם את המשמרת הצעירה, ורק יחד נוכל להוביל את העיר הזו קדימה

-----------------------------------------------------------------------

פורסם בעמוד הפייסבוק של אלונה בינון.

"ביטחוננו תלוי בשלום בין יהודים לערבים בארץ ישראל ובינינו לבין מדינות ערב ... ולשם כך מוצדק לשלם מחיר כבד"
ברל כצנלסון, 1938

הרשמה לעדכונים

מאז 2004

כבר 20 שנה, הבמה הרעיונית היא כיכר העיר היחידה עבור חברי מפלגת העבודה.

מצב מפקד

חברי.ות מפלגה פעילים: כ-48,288
לנתונים המלאים | התפקדות

העבודה בסקרים

נכון לתאריך 24.6.24, העבודה-מרצ עם 11 מנדטים (N12), העבודה 5 ומרצ 4 מנדטים (מעריב)
למעקב סקרים

יצחק רבין

התחברות

לפרסום מאמרים

אחד במאי