שלי ל-103 FM על גלגולה של הצ ח שכר הבכירים

Star inactiveStar inactiveStar inactiveStar inactiveStar inactive
 

שלי התראיינה ל-103 FM בנושא דו"חות שכר הבכירים, והצעת החוק שלה לפיה השכר המקסימלי בחברה יוגבל כך שלא יעלה על פי 50 משכרו של העובד בעל השכר הנמוך ביותר.

"בפעם הראשונה שהגשתי את הצעת החוק, הדיון באופן בו אתה מנהל אותו כעת, כשברור גם לך וגם למאזינים שזה לא בסדר שמנכ"ל בחברה ציבורית שכל החסכונות של הציבור מושקעים בה, יקבל משכורות שאדם רגיל לא יכול לדמיין אותן - הדיון הזה נחשב ממש לא לגיטימי. קרו להצעת החוק שלי 'מפלצתית', 'ביזארית', 'משונה', הסבירו שהמנהלים יברחו מהארץ, כל מיני שטויות מהסוג הזה.

תמונה

שלי ל-103 FM על גלגולה של הצ ח שכר הבכירים

הצג את ההמשך

לידיעה המקורית ...

הרשמה לעדכונים

"העבודה הראשונה העומדת עתה לפני האנושות היא עבודה של חינוך עצמי. חינוך מתוך עצם החיים מתוך עצם עבודת החיים חינוך בחיים של יצירה על ידי חיים של יצירה .... יסוד החינוך הזה איננו הכרת הזכות כי אם הכרת האחריות ... האחריות והיצירה הן מותר האדמה מיתר בעלי החיים. ליצור ודע רק האדם ורק האדם יודע את טעם היצירה את שמחת היצירה ואת אורה העליון. וכן רק האדם המכיר והמשיג את איחודו המוחלט עם החיים והעולם מכיר ומשיג את אחריותו לכל החיים והעולם ... עצם רגש האחריות ... מעמידה את החיים האנושיים על יסוד של יצירה ושל חירות עליונה."
א.ד. גורדון, האדם והטבע עמוד 313-314

מאז 2004

כבר מעל 15 שנה, הבמה-הרעיונית היא כיכר העיר היחידה עבור חברי מפלגת העבודה.

 יצחק רבין - 12 שנה לרצח

התחברות

לפרסום מאמרים

אחד במאי - עמודה ראשית