סיכום עשייה של שנתיים בכנסת ה19

Thank you for rating this article.

חשש הגדול ביותר שלי במעבר לפוליטיקה היה האם ניתן בכלל לעשות שינוי מבפנים, והגילוי שלי מהשנתיים האחרונות בכנסת היה שאפשר גם אפשר.

מרב מיכאליזה הסיכום שלי לשנתיים בהן נמשכה הכנסת ה – 19, בה נתתן/ם לי את הזכות לכהן: 24 חוקים * 5 מהם בהובלתי, כיוזמת ראשונה * 51 הצעות חוק * ועוד 20 הצעות חוק שלא הספיקו להירשם כי הכנסת נגמרה באמצע * 92 ישיבות בוועדת החוץ והביטחון * 83 ישיבות בוועדת החוקה, חוק ומשפט * 30 ישיבות בוועדת הכספים * ועוד עשרות ישיבות בוועדות אחרות * 37 שאילתות * 24 דיונים מהירים * 10 הצעות לסדר * 67 מכתבים רשמיים * 10 כנסים שיזמתי * 5 שדולות שהקמתי * מאות פניות ציבור.

זה, כאמור, סיכום חלקי. וזה בזכותכן ובזכותכם. אתן ואתם שלחתם אותי לכנסת. מכוח ההצבעה שלכן ושלכם הייתה לי האפשרות הזאת לפעול. עכשיו אני מבקשת מכן ומכם לבחור בי שוב, לתרום לקמפיין שלי ולבוא להתנדב, ושתפו!!! כדי שאוכל להמשיך לעשות את העבודה.

לתרומות -->http://meravmichaeli.org/donate
להתנדבות --> http://bit.ly/Hitnadvut

"טייקון עצמו צריך לשלם מחיר. אני מסייע קודם כל לחוסכים שבצורה לא אחראית מצאו את חסכונותיהם אצלו בתאגיד. אני מסייע לתאגידים שיחזיקו מעמד ולא יפטרו עובדים. אבל אני כמדינה מסייעת רוצה לקבל נציגות בזה העיקר צריך לעשות".
אהוד ברק, גלובס
על המשבר הכלכלי וחילוץ הטייקונים 26.12.2008

הרשמה לעדכונים

מאז 2004

כבר מעל 19 שנה, הבמה-הרעיונית היא כיכר העיר היחידה עבור חברי מפלגת העבודה.
יצחק רבין 2016 - תזכור

התחברות

לפרסום מאמרים

אחד במאי