אני מתמודד על תפקיד יו׳״ר קק״ל

דירוג משתמשים: 3 / 5

Star activeStar activeStar activeStar inactiveStar inactive
 

לפני שבועות אחדים הודעתי ליו״ר המחנה הציוני, יצחק הרצוג, כי אני מתמודד על תפקיד יו׳״ר קק״ל, אשר עומד בקרוב לבחירה. בזמן שחלף מאז, קיבלתי תגובות אוהדות רבות שחיזקו החלטתי. יש אתגר גדול בקרן כיום. קק"ל מוכרחה לסייע לציבור הישראלי להתמודד עם האתגרים החברתיים והכלכליים שלו, זאת לצד מטרות חשובות אחרות, חלקן קיימות וחלקן חדשות, שנגזרות ממציאות חיינו.

נחמן שי

אני מכין עתה מצע וכיווני דרך וכפי שהתחייבתי לאחרונה במפגש עם פעילי מפלגה וצירי העבודה בקונגרס הציוני, שישה חודשים לאחר כניסתי לתפקיד, אציג תכנית אסטרטגית חדשה לארגון, שתחדש את פניו, שתתאים עצמו למציאות המשתנה ובעיקר תהיה פתוחה, שקופה וגלויה לחברי העבודה לנציגיו הנבחרים ולציבור הישראלי כולו. כך נכון לעשות בישראל במאה ה-21. כיו"ר קק"ל אפעל להביא את הארגון לשיאים נוספים ואפתח דלתותיה גם לחברים חדשים, אשר בידם לסייע ולתרום במשימה הלאומית למימוש חזונה.

אני בתוך המרוץ. בקרוב נדע מי יהיה הגוף הבוחר, אבל לעת הזו אשמח לכל עזרה מכם. אני בהחלט זקוק לתומכים ומתנדבים שמוכנים להתגייס ולסייע במסע שזה עתה התחלתי בו."

=====================

מעמוד הפייסבוק של ח"כ שי

הרשמה לעדכונים

"האלימות היא כרסום יסוד הדמוקרטיה הישראלית. יש לגנות אותה להוקיע אותה לבודד אותה. זו לא דרכה של מדינת ישראל. בדמוקרטיה יכולות להיות מחלוקות אך הכרעה תהיה בבחירות דמוקרטיות ..."
יצחק רבין, מתוך נאומו האחרון בעצרת השמאל בה נרצח 4 בנובמבר 1995

מאז 2004

כבר מעל 15 שנה, הבמה-הרעיונית היא כיכר העיר היחידה עבור חברי מפלגת העבודה.

טקס מפלגתי ליום השנה לרצח יצחק רבין 2018

התחברות

לפרסום מאמרים

אחד במאי - עמודה ראשית