אני מתמודד על תפקיד יו׳״ר קק״ל

Thank you for rating this article.

לפני שבועות אחדים הודעתי ליו״ר המחנה הציוני, יצחק הרצוג, כי אני מתמודד על תפקיד יו׳״ר קק״ל, אשר עומד בקרוב לבחירה. בזמן שחלף מאז, קיבלתי תגובות אוהדות רבות שחיזקו החלטתי. יש אתגר גדול בקרן כיום. קק"ל מוכרחה לסייע לציבור הישראלי להתמודד עם האתגרים החברתיים והכלכליים שלו, זאת לצד מטרות חשובות אחרות, חלקן קיימות וחלקן חדשות, שנגזרות ממציאות חיינו.

נחמן שי

אני מכין עתה מצע וכיווני דרך וכפי שהתחייבתי לאחרונה במפגש עם פעילי מפלגה וצירי העבודה בקונגרס הציוני, שישה חודשים לאחר כניסתי לתפקיד, אציג תכנית אסטרטגית חדשה לארגון, שתחדש את פניו, שתתאים עצמו למציאות המשתנה ובעיקר תהיה פתוחה, שקופה וגלויה לחברי העבודה לנציגיו הנבחרים ולציבור הישראלי כולו. כך נכון לעשות בישראל במאה ה-21. כיו"ר קק"ל אפעל להביא את הארגון לשיאים נוספים ואפתח דלתותיה גם לחברים חדשים, אשר בידם לסייע ולתרום במשימה הלאומית למימוש חזונה.

אני בתוך המרוץ. בקרוב נדע מי יהיה הגוף הבוחר, אבל לעת הזו אשמח לכל עזרה מכם. אני בהחלט זקוק לתומכים ומתנדבים שמוכנים להתגייס ולסייע במסע שזה עתה התחלתי בו."

=====================

מעמוד הפייסבוק של ח"כ שי

"העבודה הראשונה העומדת עתה לפני האנושות היא עבודה של חינוך עצמי. חינוך מתוך עצם החיים מתוך עצם עבודת החיים חינוך בחיים של יצירה על ידי חיים של יצירה .... יסוד החינוך הזה איננו הכרת הזכות כי אם הכרת האחריות ... האחריות והיצירה הן מותר האדמה מיתר בעלי החיים. ליצור ודע רק האדם ורק האדם יודע את טעם היצירה את שמחת היצירה ואת אורה העליון. וכן רק האדם המכיר והמשיג את איחודו המוחלט עם החיים והעולם מכיר ומשיג את אחריותו לכל החיים והעולם ... עצם רגש האחריות ... מעמידה את החיים האנושיים על יסוד של יצירה ושל חירות עליונה"
א.ד. גורדון, האדם והטבע עמוד 313-314

מאז 2004

כבר מעל 17 שנה, הבמה-הרעיונית היא כיכר העיר היחידה עבור חברי מפלגת העבודה.

הרשמה לעדכונים

יצחק רבין

התחברות

לפרסום מאמרים

אחד במאי