חוגג קמפיין מדהים ב3.2 12:15 בתל-אביב

בתום יממה לא קלה ברמה האישית, הבנתי שהייתי חלק מארוע שהוא יותר אופטימי מפסימי, ושאני ממש רוצה להודות לכם ולחגוג אתכם סיום קמפיין מדהים ותחילתה של דרך חדשה.

יאיר פינקאני רוצה לחלוק אתכם בכנות קצת חוויות:

מצאתי את עצמי, בחור בן 32, בלי משאבים רבים, כשנגדי חוברים בגלוי ובכל הכוח, עם כל המשאבים הכספיים והארגוניים שבעולם: יו"ר המפלגה, יו"ר ההסתדרות, יו"ר קק"ל, יו"ר מפלגה לשעבר, מזכ"ל מפלגה מכהן, יו"ר ועדת כלכלה, יו"ר סיעה, חברי כנסת, ראשי עיר והרשימה נמשכת וארוכה. זו היתה התמודדות מול מנגנוני ענק עם קרוב למאה אנשים בשכר שעבדו ללא הרף תחת הסיסמא "רק לא יאיא".

מבאס, אבל מצד שני שימו לב לאיזה הישג אדיר הגענו.

סיימנו את הקמפיין לתפקיד מזכ"ל המפלגה עם מספר לא יאמן של 886 צירי ועידה מכל המחנות והמגזרים שנתנו בי אמון והצביעו בשבילי. 49% מכלל החברות והחברים, לעומת 916 קולות לערן חרמוני ידידי (מאחל לו שוב הצלחה גדולה ואשמח לסייע לו בכל דבר), שהם 50.55% מהקולות.

זה היה בסיבוב השני, אחרי שבסיבוב הראשון הגעתי למקום הראשון, בפער משמעותי, עם 6 קולות חסרים להכרעה בסיבוב ראשון.

מחד מבאס, מנגד, תחשבו איזה הישג מדהים זה ומה ניתן לעשות בעתיד, כן גם במקום הלא פשוט אבל החשוב הזה שנקרא פוליטיקה. 

אני גאה להיות חלק מקבוצה ענקית ונהדרת כזאת, וכן, אני מרשה לעצמי לא להיות מדוכדך, אלא להיפך, אופטימי. ומציע גם לכם, במינימום, אופטימיות זהירה.

בואו ניקח את ההישג הגדול הזה ונמנף אותו להמשך המאבק על הדרך שלנו, על ערכי תנועת העבודה, על דמותה של האלטרנטיבה לימין - המאבק על דמותה של המדינה שלנו שכה זקוקה לאלטרנטיבה שלטונית.

אז ביום שישי הקרוב בשעה 12:15 "בסקולה" - רחוב הרכבת 72 תל אביב, מזמין אתכם לאירוע סיום קמפיין, לתודה, לקצת שמחה וכיף אחרי העבודה הקשה שנתתם, ואולי גם לתחילתו של מסע חדש...

*בתמונה אמא שלי ואני אתמול בקלפי בירושלים (:

תודה.

=====

מעמוד הפייסבוק של פינק

הרשמה לעדכונים

"עלינו ליצור צירוף של נכונות לקרב את המיעוט הערבי ליעודים הדמוקרטיים הפשוטים של המדינה, בלי להטיל על שכמם את מעמסת הציונות."
יגאל אלון, 1959

מאז 2004

כבר מעל 15 שנה, הבמה-הרעיונית מהווה את כיכר העיר היחידה עבור חברי מפלגת העבודה.

יצחק רבין - 4111995

התחברות

לפרסום מאמרים

אחד במאי - עמודה ראשית