חוגג קמפיין מדהים ב3.2 12:15 בתל-אביב

Thank you for rating this article.

בתום יממה לא קלה ברמה האישית, הבנתי שהייתי חלק מארוע שהוא יותר אופטימי מפסימי, ושאני ממש רוצה להודות לכם ולחגוג אתכם סיום קמפיין מדהים ותחילתה של דרך חדשה.

יאיר פינקאני רוצה לחלוק אתכם בכנות קצת חוויות:

מצאתי את עצמי, בחור בן 32, בלי משאבים רבים, כשנגדי חוברים בגלוי ובכל הכוח, עם כל המשאבים הכספיים והארגוניים שבעולם: יו"ר המפלגה, יו"ר ההסתדרות, יו"ר קק"ל, יו"ר מפלגה לשעבר, מזכ"ל מפלגה מכהן, יו"ר ועדת כלכלה, יו"ר סיעה, חברי כנסת, ראשי עיר והרשימה נמשכת וארוכה. זו היתה התמודדות מול מנגנוני ענק עם קרוב למאה אנשים בשכר שעבדו ללא הרף תחת הסיסמא "רק לא יאיא".

מבאס, אבל מצד שני שימו לב לאיזה הישג אדיר הגענו.

סיימנו את הקמפיין לתפקיד מזכ"ל המפלגה עם מספר לא יאמן של 886 צירי ועידה מכל המחנות והמגזרים שנתנו בי אמון והצביעו בשבילי. 49% מכלל החברות והחברים, לעומת 916 קולות לערן חרמוני ידידי (מאחל לו שוב הצלחה גדולה ואשמח לסייע לו בכל דבר), שהם 50.55% מהקולות.

זה היה בסיבוב השני, אחרי שבסיבוב הראשון הגעתי למקום הראשון, בפער משמעותי, עם 6 קולות חסרים להכרעה בסיבוב ראשון.

מחד מבאס, מנגד, תחשבו איזה הישג מדהים זה ומה ניתן לעשות בעתיד, כן גם במקום הלא פשוט אבל החשוב הזה שנקרא פוליטיקה. 

אני גאה להיות חלק מקבוצה ענקית ונהדרת כזאת, וכן, אני מרשה לעצמי לא להיות מדוכדך, אלא להיפך, אופטימי. ומציע גם לכם, במינימום, אופטימיות זהירה.

בואו ניקח את ההישג הגדול הזה ונמנף אותו להמשך המאבק על הדרך שלנו, על ערכי תנועת העבודה, על דמותה של האלטרנטיבה לימין - המאבק על דמותה של המדינה שלנו שכה זקוקה לאלטרנטיבה שלטונית.

אז ביום שישי הקרוב בשעה 12:15 "בסקולה" - רחוב הרכבת 72 תל אביב, מזמין אתכם לאירוע סיום קמפיין, לתודה, לקצת שמחה וכיף אחרי העבודה הקשה שנתתם, ואולי גם לתחילתו של מסע חדש...

*בתמונה אמא שלי ואני אתמול בקלפי בירושלים (:

תודה.

=====

מעמוד הפייסבוק של פינק

"אם תבינו שהשבת ניתנה לישראל, ולא ישראל לשבת — נוכל לחיות ולפעול יחד"
דוד בן-גוריון, 17.10.1950

מאז 2004

כבר מעל 17 שנה, הבמה-הרעיונית היא כיכר העיר היחידה עבור חברי מפלגת העבודה.

הרשמה לעדכונים

יצחק רבין

התחברות

לפרסום מאמרים

אחד במאי