למה אבי גבאי

Thank you for rating this article.

יום אחרי הסיבוב הראשון בפריימירז אני מבקש לשתף בכמה דברים.

avi-gabbayברצוני להביע את הערכתי הרבה לעמר בר-לב ולמרוץ שניהל בחודשים האחרונים. אני בטוח שאם עמר היה נבחר זה היה נצחון אדיר למפלגה ולמדינה.

עמר איש ברמה גבוהה והיתה לי זכות להיות צמוד אליו בחודש האחרון. עמר קיבל רק 7%, אבל אלו הגיעו ממצביעים ערכיים וחופשיים שהם הבסיס האמיתי של מפלגת העבודה.

לאורך כל המרוץ הדגשתי כי יש לנו זכות גדולה, ופרט לעמר גם אראל מרגלית וגם אבי גבאי אנשים מצויינים, יוצאי דופן ונכס גדול לכולנו.

אראל הפעם לא עלה לסיבוב השני אבל אני מאמין שבעתיד עוד נראה אותו בראש. אני אישית מאוד אוהב ומעריך את אראל.

כמובן מאליו אני שמח להודיע על תמיכתי באבי גבאי לראשות מפלגת העבודה. כל חבריי ומשפחתי יצביעו לאבי. אני בטוח שאחרי נצחונו הוא יביא קהלים חדשים וגדולים למפלגה והכי חשוב יביא לאלטרנטיבה לביבי (זו המטרה לא?).

אני ורוב מכריע של חבריי המפלגה לא רוצים לדרוך במקום ובטח שלא ללכת אחורה.

אם נבחר במי שכבר היה נקבל את מה שהיה.

הרבה הצלחה לאבי גבאי. הצלחתו היא הצלחתנו.

=====

מעמוד הפייסבוק של החבר בן-משה

"העבודה הראשונה העומדת עתה לפני האנושות היא עבודה של חינוך עצמי. חינוך מתוך עצם החיים מתוך עצם עבודת החיים חינוך בחיים של יצירה על ידי חיים של יצירה .... יסוד החינוך הזה איננו הכרת הזכות כי אם הכרת האחריות ... האחריות והיצירה הן מותר האדמה מיתר בעלי החיים. ליצור ודע רק האדם ורק האדם יודע את טעם היצירה את שמחת היצירה ואת אורה העליון. וכן רק האדם המכיר והמשיג את איחודו המוחלט עם החיים והעולם מכיר ומשיג את אחריותו לכל החיים והעולם ... עצם רגש האחריות ... מעמידה את החיים האנושיים על יסוד של יצירה ושל חירות עליונה"
א.ד. גורדון, האדם והטבע עמוד 313-314

מאז 2004

כבר מעל 18 שנה, הבמה-הרעיונית היא כיכר העיר היחידה עבור חברי מפלגת העבודה.

הרשמה לעדכונים

יצחק רבין

התחברות

לפרסום מאמרים

אחד במאי