ועידת החינוך של מפלגת העבודה - הזמנה

דירוג משתמשים: 5 / 5

Star activeStar activeStar activeStar activeStar active
 

בפעם הראשונה זה שנים רבות, אנו מתכנסים, חברי המפלגה, לוועידה ארצית שתעסוק בגיבוש עמדתה הרעיונית של המפלגה בסוגיות השונות שעל סדר יומה של המדינה.

מדינת ישראל נמצאת בעיצומם של שינויים עמוקים – לאומיים, דמוקרטיים, חברתיים, מדיניים, מוסריים וכלכליים. כל אלה מחייבים את מפלגת העבודה, המשמשת כעת אלטרנטיבה שלטונית אמיתית יחידה לממשלת נתניהו - לחדד ולהגדיר את עמדותיה ברוח ערכי תנועת העבודה ותוך התאמה למציאות משתנה.

בוועידה זו – אתם, חברי המפלגה, המאמינים בדרכה – תוכלו לבוא ולשתף את חבריכם למפלגה במחשבותיכם ובדעותיכם, לשמוע , להשמיע, להשפיע - בדרך לגיבוש המצע של מפלגת העבודה.

הוועידה תחולק לשולחנות דיון אשר יעסקו ביותר מ-20 נושאים מרכזיים שבליבת דרכה של המדינה. אתם מוזמנים להגיש ניירות עמדה והצעות, ולהירשם להשתתפות בשולחן הדיון הקרוב ללבכם.

בהמשך יפורסמו הפרטים: רשימת הנושאים של שולחנות הדיון, אופן ההרשמה להשתתפות, ואופן שליחת ניירות העמדה. עקבו אחרינו בפייסבוק ובאתר המפלגה.

הועידה תתקיים ביום ראשון, 15 באפריל, באולם לאפייט בלוד, מהשעה 15:300 עד 22:00.

להצעות ושאלות ניתן לפנות בדוא"ל: This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

הרשמה לעדכונים

"איזה קורבן מקריבים בהליכה להצביע? מי שלא מצביע הוא חסר אחריות. כל אלה ידעו אחר כך להצביע על חסרונות, הם שוכחים שזה תלוי בכל אחד מאיתנו"
ישראל חופש, הארץ 2008

מאז 2004

כבר מעל 15 שנה, הבמה-הרעיונית היא כיכר העיר היחידה עבור חברי מפלגת העבודה.

 יצחק רבין - 12 שנה לרצח

התחברות

לפרסום מאמרים

אחד במאי - עמודה ראשית