הועידה האידיאולוגית - אתר האינטרנט

Thank you for rating this article.

מפלגת העבודה בראשות יחימוביץ' מקיימת ועידה אידיאולוגית רבת משתתפים – ומשיקה אתר אינטראקטיבי ייחודי של הועידה- ניירות עמדה, שיתוף חברים בפייסבוק, והירשמות ל- 32 שולחנות הדיונים תוך צפיה במי שכבר נרשמו.

מפלגת העבודה מקיימת בפעם הראשונה זה עשרות שנים - ועידה אידיאולוגית. הועידה תתקיים בעוד חודש, ודיוניה יהוו הבסיס לכתיבת המצע לבחירות הקרובות. העבודה היא המפלגה היחידה המכנסת את מוסדותיה לדיון אידיאולוגי, וגם היחידה להקים אתר יחודי של הכנות לקראת הועידה, תוך שקיפות מלאה של נושאי הדיונים ומשתתפיהם.

בעמודו הראשי של האתר נושאי הגג של הועידה: כלכלי- חברתי, מדיני-בטחוני, אזרחי וחינוכי.

הקלקה על נושאי הגג פותחת את רשימת שולחנות הדיון שתחת הנושא הכללי. כך למשל, הקלקה על "כלכלי-חברתי" פותחת שולחנות דיון בנושאים:

דיור, מאקרו כלכלה במדינת רווחה, פנסיה, גבולות ההפרטה, האדם העובד, בריאות, תעשייה מקומית בעידן גלובאלי, מדיניות המיסוי, מערכת הבטחון הפדראלי ויחסי פריפריה – מרכז.

הקלקה על שולחן דיון ספציפי מאפשרת צפיה במי שכבר נרשם באמצעות שולחנות וירטואליים, העלאת ניירות עמדה מקדימים בנושא, אפשרות להגיב על ניירות עמדה של אחרים, רישום להשתתפות, שיתוף חברים, ועוד.

labor-org-il veida-website

האתר עלה בסוף השבוע האחרון, ובלי כל חשיפה נרשמו דרכו לועידה כבר יותר מ-300 איש. 45 ניירות עמדה כבר הועלו אליו.

אתר הועידה: http://veida.havoda.org.il/

הועידה תתקיים ביום ראשון, ה- 22.4.12, בשעה 15:00. גאלרי פאלאס, הלוחמים 1, יפו.

לפרטים נוספים: סביון מדליון,

דוברת יו"ר מפלגת העבודה, ח"כ שלי יחימוביץ' ומפלגת העבודה, 052-7959255.

"העבודה הראשונה העומדת עתה לפני האנושות היא עבודה של חינוך עצמי. חינוך מתוך עצם החיים מתוך עצם עבודת החיים חינוך בחיים של יצירה על ידי חיים של יצירה .... יסוד החינוך הזה איננו הכרת הזכות כי אם הכרת האחריות ... האחריות והיצירה הן מותר האדמה מיתר בעלי החיים. ליצור ודע רק האדם ורק האדם יודע את טעם היצירה את שמחת היצירה ואת אורה העליון. וכן רק האדם המכיר והמשיג את איחודו המוחלט עם החיים והעולם מכיר ומשיג את אחריותו לכל החיים והעולם ... עצם רגש האחריות ... מעמידה את החיים האנושיים על יסוד של יצירה ושל חירות עליונה"
א.ד. גורדון, האדם והטבע עמוד 313-314

מאז 2004

כבר מעל 17 שנה, הבמה-הרעיונית היא כיכר העיר היחידה עבור חברי מפלגת העבודה.

הרשמה לעדכונים

יצחק רבין - 2013 שלום עכשיו

התחברות

לפרסום מאמרים

אחד במאי