הודעה לבוחר בבחירות המקדימות לכנסת ה-20

Thank you for rating this article.

בוחר/ת יקר/ה,

הרינו מתכבדים להודיעך, כי ביום שלישי, כב' בטבת תשע"ה, 13.01.11 יתקיימו הבחירות לבחירת מועמדי העבודה לכנסת ה-20.

הבחירות יערכו בעשרות אתרי הצבעה ארציים. על מנת להקל על ההצבעה ולאפשר לכם להצביע בכל מקום שאת/ה נמצא/ת בו – תוכל/י להצביע בכל אתר בארץ על פי בחירתך, ללא צורך בהודעה מוקדמת וללא קשר למקום מגוריך.

רשימת הקלפיות המלאה, הכתובת ושעות הפתיחה מודפסות מצידו השני של דף זה.

בנוסף, יופעלו מספר קלפיות ניידות לתושבי יישובים מרוחקים. שינויים במקומי ההצבעה, רשימות המועמדים ועדכוני בחירות נוספים מפורסמים באתר האינטרנט של המפלגה www.havoda.org.il.

תהליך ההצבעה

עם הגיעך לקלפי תתבקש/י להזדהות באמצעות תעודת זהות, דרכון או רישיון נהיגה ובלבד שיש בהם תמונה. התעודה תופקד בידי וועדת הקלפי עד לסיום ההצבעה.

1. ועדת הקלפי תוודא כי שמך מופיע בפנקס הבוחרים ותשלח אותך אל מאחורי הפרגוד עם מעטפת הצבעה וטופס הצבעה הנושא את שם המועמדים/ות.

2. מאחורי הפרגוד הנך מתבקש/ת לסמן בין 8-10 מועמדים/ות לפי בחירתך.

3. עם סיום ההצבעה, יש לחזור לועדת הקלפי על מנת לשלשל את מעטפת ההצבעה לקלפי ולאסוף את התעודה המזהה.

ההצבעה היא חשאית וסודית ולאיש לא תהיה אפשרות לדעת כיצד הצבעת. ועדת הבחירות מפעילה אמצעים רבים ובהם חוקרים, מאבטחים ואמצעי אבטחת מידע טכנולוגיים, כדי להבטיח ולשמור מכל משמר על טוהר הבחירות, חופש ההצבעה והיעדר לחצים מכל סוג שהוא בעת ההצבעה, זאת, כדי לאפשר לכל חבר/ת מפלגה להצביע על פי השקפת עולמם וצו מצפונם.

ניתן יהיה להצביע רק באמצעות טופס ההצבעה שניתן לך בקלפי. עם סיום ההצבעה, תיערך ספירה מרכזית וארצית, תוך שמירת חשאיותן המוחלטת של ההצבעות. התוצאות שתפורסמנה תהיינה ברמה הארצית בלבד.

אנו קוראים לכל החברים והחברות לפעול על פי צו מצפונם ועל פי החלטתם החופשית, לממש את זכותם הדמוקרטית, לצאת, להצביע ולהשפיע על דרכה של מפלגת העבודה באמצעות בחירת המועמדים/ות המתאימים/ות ביותר.

ביום הבחירות יוקם מוקד טלפוני נשמח להשיב על כל שאלה בטלפון 03-6283707\7 או במייל This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

שלך בברכת חברים,
יעקב שמעוני, ח"כ חיליק בר,
שופט בדימוס - יו"ר ועדת הבחירות. מזכ"ל מפלגת העבודה

==================

לעדכונים עקבו באתר מפלגת העבודה

"לא יהיה נורא אם ניסע לגוש עציון באשרת תייר"
יצחק רבין, אחרי ביקור בגוש עציון במערכת הבחירות 1977

מאז 2004

כבר מעל 18 שנה, הבמה-הרעיונית היא כיכר העיר היחידה עבור חברי מפלגת העבודה.

הרשמה לעדכונים

יצחק רבין - 2015

התחברות

לפרסום מאמרים

אחד במאי