קמפיין שטח מתמשך - ימי שישי בצמתים

Thank you for rating this article.
לכל החברות והחברים שלום,

ביום שישי הקרוב, 12 במאי, אנו פותחים בקמפיין שטח מתמשך, בו נאייש יחדיו עשרות צמתים ברחבי הארץ, במסגרת המאבק בממשלה (בשעות 12:00-14:000).

אופוזיציה לא עושים רק בשיחות סלון - ואפילו לא רק ב-'לייק' בפייסבוק. גם לא די בפעילות הפרלמנטרית המאוד חשובה שנעשית על ידי נציגנו בכנסת.

אופוזיציה עושים בשטח. בצמתים - עם אנרגיות ונחישות. בתקיפת הממשלה. בהצבת זרקור על מחדליה וכישלונותיה. 

בנוכחות מתמדת ברחוב ובצמתים המרכזים.
במפגש בלתי אמצעי עם הציבור הרחב ובמאבק בלתי מתפשר על ליבו.

זה מסע ארוך. מסע אשר נוכל לקיימו ולהצליח בו רק בזכות ההתגייסות שלכן/ם – פעילות ופעילי השטח המסורים של המפלגה.

זה הזמן של כולנו להתעורר ולצאת אל השטח!

מצ"ב טופס הרשמה לפעילות בצמתים. להרשמה לחצו כאן.

אבקש לציין כי אין מדובר במעשה חד פעמי, אלא במהלך אסטרטגי שבו אנו ממקדים ומגייסים את מלוא האנרגיות של המפלגה על שלל זרועותיה בפעילות למאבק בממשלה – פעילות מתמשכת ועקבית. בהתאם, בקשות תקציביות לפעילות יאושרו אך ורק למאבק בממשלה.

מדינת ישראל תחת שלטון הליכוד מידרדרת מדחי אל דחי כמעט בכל תחומי החיים.

אני מאמין כי זוהי חובתנו להוביל את המאבק בממשלה ולהציב אלטרנטיבה בפני הציבור, ואין לי ספק כי יחד נצליח להביא להחלפת הממשלה, ולתקווה חדשה לעם  ישראל.

בכל שאלה, הערה או הארה, ניתן לפנות לריצרד פרס, יו"ר אגף ארגון, 050-2724155, לצביקה אייזנברג מאגף ארגון, 052-3322588 / 03-7283615 או ליותם דביר, יועץ המזכ"ל, 054-4573797.  

בברכה,
ערן חרמוני

הרשמה לעדכונים

"העבודה הראשונה העומדת עתה לפני האנושות היא עבודה של חינוך עצמי. חינוך מתוך עצם החיים מתוך עצם עבודת החיים חינוך בחיים של יצירה על ידי חיים של יצירה .... יסוד החינוך הזה איננו הכרת הזכות כי אם הכרת האחריות ... האחריות והיצירה הן מותר האדמה מיתר בעלי החיים. ליצור ודע רק האדם ורק האדם יודע את טעם היצירה את שמחת היצירה ואת אורה העליון. וכן רק האדם המכיר והמשיג את איחודו המוחלט עם החיים והעולם מכיר ומשיג את אחריותו לכל החיים והעולם ... עצם רגש האחריות ... מעמידה את החיים האנושיים על יסוד של יצירה ושל חירות עליונה"
א.ד. גורדון, האדם והטבע עמוד 313-314

מאז 2004

כבר מעל 15 שנה, הבמה-הרעיונית היא כיכר העיר היחידה עבור חברי מפלגת העבודה.

יצחק רבין 1922-1995

התחברות

לפרסום מאמרים

אחד במאי