יצחק בר-לב מתמודד לרשימת העבודה בכנסת ה-24

Thank you for rating this article.

קול הנכים והמוחלשים!!!

חברות וחברים, אני יצחק בר-לב מתמודד בפריימריס, חבר וציר במפלגת העבודה, פעיל אקטיביסט במחאת הנכים והמשפחות המוחלשות משנת 1982.

ישראל בשנת 2021 מתנהלת בצורה מבישה כלפי האוכלוסיות החלשות ולכן אנחנו רואים תופעות של אנשים שמחפשים אוכל בפחי זבל או ממתינים לתלושי/חבילות מזון-דבר שלא מתקבל על הדעת!!!

חלטתי להתמודד בפריימריס מכיוון שאיני יכול לשאת את המראות הללו יותר!

אני נכה,כל חיי מתגורר בשכונות מצוקה בפריפריה, נולדתי בקרית שמונה ואז לאחר שהוריי התגרשו עברתי ליבנה לגדול בחסות סבא וסבתא שלי כדי לא ליפול לפשע ולסמים וכיום אני מתגורר בשכונת אושיות ברחובות ששייכת לתוכנית שיקום שכונות, בדירת עמידר.

רק מי שגדל במצוקה, יכול להבין מהו מחסור. על הממשלה לתת לנכים ולזקנים קצבת קיום בסיסית שמגיעה להם על מנת שיוכלו לחיות בכבוד, ולהשוות אתהקצבאות לגובה שכר מינימום צמוד למדד ולתוספת היוקר והמחיה.ביטחון כלכלי חשוב כמו כיפת ברזל.

על מה שנתניהו עשה לנכים ולפנסיונרים - אין משפט ואין מחילה!!!

אז רגע לפני ההצבעה אני מבקש מכם.ן לתת לי את התמיכה לקול המוחלש גם, כדי שהמפלגה תפנה גם לקהלים שלא מיוצגים בה היום בכלל.

שלכם.ן

יצחק בר לב הקול של הנכים והמוחלשים

"העבודה הראשונה העומדת עתה לפני האנושות היא עבודה של חינוך עצמי. חינוך מתוך עצם החיים מתוך עצם עבודת החיים חינוך בחיים של יצירה על ידי חיים של יצירה .... יסוד החינוך הזה איננו הכרת הזכות כי אם הכרת האחריות ... האחריות והיצירה הן מותר האדמה מיתר בעלי החיים. ליצור ודע רק האדם ורק האדם יודע את טעם היצירה את שמחת היצירה ואת אורה העליון. וכן רק האדם המכיר והמשיג את איחודו המוחלט עם החיים והעולם מכיר ומשיג את אחריותו לכל החיים והעולם ... עצם רגש האחריות ... מעמידה את החיים האנושיים על יסוד של יצירה ושל חירות עליונה"
א.ד. גורדון, האדם והטבע עמוד 313-314

הרשמה לעדכונים

יצחק רבין - סניף מודיעין לא שוכח 2010

התחברות

לפרסום מאמרים

אחד במאי