אפשר שיהיה פה טוב - חיים הר-זהב לכנסת

Thank you for rating this article.
התשובה לשאלה בכותרת היא: כן. אני בדרך לכנסת.

החלטתי להתמודד בפריימריז של מפלגת העבודה. כעיתונאי פעלתי תמיד נגד קלקולים ואי צדק. כעת אגיע למקום שבו אוכל להשפיע ממש, ולתקן את העוולות שיש בישראל. אני אומר בגאווה, בלי שום הסתייגות: המטרה שלי היא שישראל תהיה חברת מופת, מדינת רווחה סוציאל דמוקרטית.

וזה גם אפשרי.

חיים הר-זהבאפשר שיהיה פה טוב. אפשר שתהיה פה מדינה שדואגת לאזרחים שלה ומתייחסת אליהם כמו אל בעלי המניות, שאותם יש לשרת ולרווחתם יש לדאוג, ולא כאל לקוחות שהיא צריכה "לתת להם משהו תמורת מה שהם משלמים". לא רק שאפשר שזה יהיה כך - כך זה חייב להיות. אני מאמין בזה כל חיי, אני נלחם על זה כל חיי, אני מדבר על זה כל חיי, ועכשיו, אתכן ואתכם, אוכל להיות במקום שבו אפשר לממש את זה. שבו אפשר להיאבק למען אזרחי ישראל, ואפשר לוודא שהם יודעים שמגיע להם לקבל גב ותמיכה ורשת ביטחון מהמדינה שלהם.

בשביל שזה יקרה, אני צריך שתתמכו בי בפריימריז שיערכו בשבוע הבא. אפשר עדיין להתפקד - ומי שיתפקדו עד יום חמישי, יוכלו גם להצביע בבחירות לרשימה.
לינק להתפקדות יש פה. בואו נעשה שיהיה פה טוב, ביחד.

שיהיה לנו בהצלחה!

"האלימות היא כרסום יסוד הדמוקרטיה הישראלית. יש לגנות אותה להוקיע אותה לבודד אותה. זו לא דרכה של מדינת ישראל. בדמוקרטיה יכולות להיות מחלוקות אך הכרעה תהיה בבחירות דמוקרטיות ..."
יצחק רבין, נאומו האחרון 4 בנובמבר 1995

הרשמה לעדכונים

יצחק רבין - סניף מודיעין לא שוכח 2010

התחברות

לפרסום מאמרים

אחד במאי