עודד פריד מתמודד לרשימת העבודה בכנסת ה-24

Thank you for rating this article.

אני שמח וגאה לספר לכן ולכם, שביום שני הקרוב (1.2.21) אתמודד על מקום ברשימת מפלגת העבודה לכנסת ה-24.

גדלתי במפלגת העבודה. הייתי פעיל בה מגיל 15 והייתי גאה להיות יו"ר נוער העבודה הארצי, גאה להיות חבר בהדור החדש באגודת הסטודנטים, וגאה לעבוד לצד חברת הכנסת קולט אביטל. הייתי גאה גם הרבה לפני שאמרתי שאני גאה.

עודד פרידמאז ועד היום, אני גאה בבחירות שלי: כשעבדתי בתחום התקשורת והובלתי קמפיינים חברתיים, כשכיהנתי כמנכ"ל האגודה למען הלהטב בישראל, כשהקמתי את הפורום למדיניות ציבורית, וכשהייתי הלוביסט של הקהילה הגאה בכנסת ה-20 והובלתי מאבקים נגד חקיקה מפלה.

גם היום אני ממשיך בעשייה החברתית כיועץ אסטרטגי לעמותות שמקדמות מצוינות בחינוך המיוחד ומעניקות שירותי חינוך לילדים מאושפזים בבתי חולים.
כל השנים החלום היה ונשאר, להשפיע ולקדם פה חברה צודקת ושוויונית.

הרוח והתקווה המחודשת שהביאה איתה Merav Michaeli מרב מיכאלי מוכיחות שכמוני יש עוד רבים, שגאים בבחירות שלהם וגאים במפלגת העבודה.
אני קורא לכל מי שגדל, פעל והתחנך, על ערכי תנועת העבודה, לחזור הביתה למפלגת העבודה. בואו והתפקדו! עד היום (28.1) בצהריים עוד אפשר להתפקד ולהצביע בפריימריז וזה לוקח 3 דקות.
בואו ונרכיב נבחרת מנצחת.

תנו לי את הכוח להמשיך להיאבק למען כולנו.

===

מעמוד הטוויטר של עודד פריד

"דור מחדש ויוצר איננו זורק אל גל האשפה את ירושת הדורות. הוא בוחן ובודק, מרחיק ומקרב ויש שהוא נאחז במסורת הקיימת ומוסיף עליה"
ברל כצנלסון, מקורות לא אכזב - דבר 1934

הרשמה לעדכונים

יצחק רבין - 2018 א

התחברות

לפרסום מאמרים

אחד במאי