המועמדים הסופיים לראשות מפלגת העבודה בכנסת ה-25

Thank you for rating this article.

המועמדים לתפקיד יו”ר המפלגה והחלטות ועדת הבחירות.

בהתאם להחלטת ועדת הבחירות לתפקיד יו”ר המפלגה הוחלט לאשר את התמודדותם של החברים הבאים:
1. ח”כ מרב מיכאלי
2. עו”ד ערן חרמוני

עיינו באיגרת לבוחרת ולבוחר.

בנוסף, הוחלט כי חברי מפלגה שלא הסדירו את תשלום דמי החבר שלהם, יוכלו לעשות זאת עד ליום 14.7.22 על מנת להיכלל בפנקס הבוחרים. חידוש החברות ייעשה בקישור זה. https://bit.ly/Hidush2022

לבדיקת זכאותך להצביע בפריימריס ליו”ר לחצ.י כאן

מספר טלפון וכתובת מייל עדכנית הכרחיים להשתתפות תקינה בבחירות. לחצ.י לפרטים.

שימו לב כי ניתן להצביע גם בארבעת אתרי ההצבעה:

  • תל אביב – ברודצקי 15
  • ירושלים – נחמן אביגד 1
  • חיפה – מוריה 91
  • באר שבע – האבות 44

איגרת לבוחרת ולבוחר

הבחירות המקדימות לתפקיד יו"ר מפלגת העבודה הישראלית
בהתאם לתקנון הבחירות לתפקיד יו"ר המפלגה, התשפ"ב-2022
_______________________
חברות וחברי המפלגה,

ביום שני, יט' בתמוז התשפ"ב, 18.7.2022, יתקיימו הבחירות המקדימות לתפקיד יושב.ת ראש מפלגת העבודה הישראלית. בבחירות אלה ישתתפו רבבות חברות וחברי המפלגה אשר יזכו לבחור את מנהיגתה או מנהיגה.

בדיוק שלושים שנים חלפו מאז הייתה מפלגתנו למפלגה הראשונה בה הונהגו הבחירות המקדימות (פריימריס) לראשות המפלגה ולרשימתה לכנסת. כזכור, בשנת 1992, בבחירות לראשות המפלגה ניצח יצחק רבין ז"ל, אשר היה לאחר מכן - בכהונתו השניה - לראש הממשלה
עד להירצחו.

גם הפעם הזו, הבחירות המקדימות יהיו כלליות, ישירות, שוות וחשאיות, באמצעות מערכת הצבעה מאובטחת של חברת eanygo אשר הינה בעלת מוניטין וניסיון רב בבחירות ממוחשבות וחשאיות.

באמצעות מערכת זו יוכלו כל חבר וחברה להצביע באמצעות הטלפון הנייד או המחשב האישי. עבור הזכאיות והזכאים להצביע, ההזדהות תיעשה באופן דו שלבי על ידי הזנת מספר הזהות של המצביע וכן קוד אימות שיישלח לטלפון הנייד של המצביע כפי שרשום במערכות המפלגה.

על חברי המפלגה לוודא כי מספר הטלפון והדוא"ל שלהם מעודכן ברישומי המפלגה. במידה ולא, ניתן לעדכן את פרטי הקשר באמצעות אתר ייעודי שנפתח לצורך זה.

כמו-כן, יוקמו אתרי הצבעה אשר יהיו פרושים בארבעה מוקדים ברחבי הארץ – ירושלים, תל אביב, חיפה ובאר שבע. חבר.ה המתקשה להצביע באמצעות המערכת המקוונת מתבקש.ת לפנות לאחד מאתרי ההצבעה. (המיקום המדויק יפורסם באתר המפלגה בסמוך למועד הבחירות)

לרשות החברות והחברים יוקם מוקד תמיכה אשר ייתן מענה לכל בעיה באמצעות עשרות מוקדנים ומערכות דיוור אוטומטיות לצורך קיצור זמני ההמתנה.

עדכונים שוטפים על אודות הבחירות יפורסמו מעת לעת באתר המפלגה > על סדר היום

לתשומת ליבכם.ן

ועדת הבחירות, בתיאום עם משטרת ישראל, חברות סייבר הגנתי ומערכות למניעת הונאה יפקחו באופן קפדני כך שיישמר טוהר הבחירות ומהלכן התקין. זאת, בהתאם להוראות חוק בחירות לגופים ציבוריים, תשי"ד-1954.

תקנון הבחירות לתפקיד יושב ראש המפלגה התשפ"ב – 2022 קובע אף הוא הוראות מחמירות לשמירה על טוהר הבחירות ובכללן אלה:
15."מועמד, נציגו של מועמד, או חבר המפלגה אשר פועל כדלהלן יועמד בפני יו"ר ועדת הבחירות לדין משמעתי ויהיה צפוי להגשת תלונה בפני רשויות מנהליות ולדין פלילי:
15.1. פוגע או מנסה לפגוע בחשאיות ההצבעה או דורש ממצביע שיציג לו את הצבעתו;
15.2. הדורש או מבקש ממצביע את קוד האימות האישי שנועד לאפשר הצבעה מרחוק. זאת, אם הדרישה נעשית באופן מאורגן ולא לשם סיוע פרטני על ידי גורם קרוב במקרה בו קיים צורך ברור;
15.3. מתקן או משנה, ללא סמכות, פנקס בוחרים, רשימת מועמדים, גיליון ספירה, תוצאות ספירה או כל מסמך אחר הקשור בניהול תקין של הבחירות;
15.4. נותן או מקבל שוחד או טובת הנאה אחרת בקשר לבחירות;
15.5. מאיים, מפעיל כוח ישיר או עקיף על מצביע, ניסיון להטות הצבעתו של בעל זכות בחירה, מנסה לפגוע בחשאיות אופן ההצבעה של בעל זכות בחירה;
15.6. מפריע למהלך הסדיר או התקין של הבחירות;
15.7. מטעה את ועדת הקלפי או את מוקד ההצבעה באשר לזהותו או מתחזה כבעל זכות לבחור, ביודעו שאינו זכאי לכך."

ועדת הבחירות קוראת לכם, שמעו את המועמדים,הקדישו מחשבהו ממשו את זכותכם וזכותכן הדמוקרטית להשפיע על הנהגת המפלגה.

קישורים שימושיים

לבדיקת זכאותך להצבעה: https://bit.ly/HavodaEligibility
לתקנון הבחירות: https://bit.ly/3yMI43s
עדכון פרטי חבר.ה https://bit.ly/HavodaUpdate22

לתשומת לב,אם הזנת את מספר ת”ז בקישור הזה וקיבלת קוד אימות לטלפון הנייד שלך ולמייל (מומלץ גם לבדוק בדואר זבל)–פרטייך מעודכנים ולא נדרש דבר.

להורדת איגרת לבוחרת ולבוחר pdf כקובץ PDF.

 

לתקנון הבחירות ומצעי המועמדים.

"טייקון עצמו צריך לשלם מחיר. אני מסייע קודם כל לחוסכים שבצורה לא אחראית מצאו את חסכונותיהם אצלו בתאגיד. אני מסייע לתאגידים שיחזיקו מעמד ולא יפטרו עובדים. אבל אני כמדינה מסייעת רוצה לקבל נציגות בזה העיקר צריך לעשות".
אהוד ברק, גלובס
על המשבר הכלכלי וחילוץ הטייקונים 26.12.2008

הרשמה לעדכונים

יצחק רבין

התחברות

לפרסום מאמרים

אחד במאי