יאיא פינק מתמודד לרשימת העבודה לכנסת ה-25

Thank you for rating this article.

החלטתי להתמודד בפריימריז הקרובים לרשימת העבודה לכנסת ובשביל להצליח אני צריך שתתפקדו, חצי דקה, 75 שקלים ואני ח"כ.

האמת שטוב לי בחיים, היה לי טוב מאד בדרכנו ובדמוקרטtv, טוב לי עם המשפחה, אני מת על הילדים שלי ובנוסף ל30 יום מילואים בשנה אני לא מחפש עוד סיבות להתגעגע אליהם - ואני יודע מה המחירים של חזרה להתמודדות בפוליטיקה.
אבל אחרי כמה מערכות בחירות שבהן פעלתי מתוך החברה האזרחית וצפיתי במה שנקרא היום מפלגת "הציונות הדתית", אני לא יכול לראות איך הציונות והיהדות שלי נחטפו בידי קיצוניים שאין בינם לבין אהבת הארץ דבר.

בכל פעם שאני שומע בתקשורת את תגובת בן גביר או סמוטריץ נושאים את שמה של הציונות או של היהדות לשווא אני מתכווץ בבושה.
הבושה הזו בועטת אותי מהמיטה בבוקר וכואבת לי בכיפה ובבטן - אין לי אפשרות להשלים עם המציאות הזו.
ייאוש הוא לא תכנית עבודה ואופטימיות היא עמדה פוליטית ולכן, אני רוצה לנסות לעשות מעשה ולתת תשובה יהודית-אנושית בכנסת.
הם הצליחו תוך כמה עשורים להפוך את מפלגת הציונות הדתית מהגורם הכי מתון במדינה, שותפים היסטוריים של תנועת העבודה, לגורם פוליטי קיצוני מאד. אני ואנחנו רוצים להחזיר את המטוטלת חזרה - הציונות והיהדות היא אנחנו. הם אלו ששכחו מה זה להיות יהודים.

אף אחד לא האמין שנצליח להקים את לובי 99 ולהפוך אותו לתשובה הכי אפקטיבית למאות הלוביסטים של הטייקונים וליוקר המחייה, אף אחד לא האמין שנצליח להקים את אופק הבנק הקואופרטיבי,
אף אחד לא האמין שנצליח להקים את דמוקרטTV כאלטרנטיבה לערוצי התקשורת הממוסדים והצלחנו - ביחד - בכל המשימות האדירות הללו.

גם במשימה הענקית הזו לבנות אלטרנטיבה אמיתית לכהנאיזם ולבן גביריזם, לקחת מחדש בעלות על היהדות, לבנות מחדש את הברית ההיסטורית בין תנועת העבודה לדתיים ומסורתיים מתונים - נצליח ביחד.

אם גם אתן ואתם מאמינים שדרכיה דרכי נועם וכל נתיבותיה שלום, אם גם אתם מאמינים שקדושת החיים גוברת על קדושת האדמה, אם גם אתם מאמינים בדאגה לחלש, לגר, ליתום ולאלמנה - אשמח שתצטרפו אליי למסע המשותף.

יש לנו 19 יום לצרף אלינו למסע כמה שיותר שותפים למפלגת העבודה בהנהגת מרב מיכאלי - חצי דקה, 75 שקלים ואתם חברי מפלגה ותוכלו להצביע לי ולמועמדים מצוינים אחרים בפריימריז ב9.8.

להתפקדות - https://yayafink.co.il/?k=mitpakdim

אם אתם כבר חברי מפלגה ותסכימו לעזור לי ולהתנדב בקמפיין כנסו - https://yayafink.co.il/?k=mitnadvim
"רכוש אין לי, הון אין לי - הנכס הגדול שיש לי הם חבריי"
תודה ❤️
#זאתהיהדותשלנו

https://www.yayafink.co.il

#זאתהיהדותשלנו

"ממשלה ... יכולה להדפיס כסף או ללוותו מהציבור ... החוב הענק שיוטל על הדורות הבאים הוא אגדה. הגדלת גרעון הממשלה במצב של מיתון היא לצורך צמיחה שמשרתת את הדורות הבאים במקום להותיר להם משק בלתי מפותח"
ד"ר אסתר אלכסנדר

הרשמה לעדכונים

יצחק רבין

התחברות

לפרסום מאמרים

אחד במאי