אמילי מואטי מתמודדת לרשימת העבודה לכנסת ה-25

Thank you for rating this article.

יצאנו לדרך!
הפריימריז שוב בפתח. אמנם מוקדם מהצפוי, אבל זה לא סוד שאני חושבת שאין כמו פריימריז דמוקרטיים לסמן לנבחר ציבור את הדרך הנכונה גם כאשר היא קשה וארוכה. זו הדרך ליצור מחוייבות של ממש לאנשים שאת חולקת איתם עולם הערכים וחזון.

כמו שאמרתי לא פעם, ימי הפריימריז, גם כאשר לא נכנסתי לכנסת, הם המאושרים בחיי הציבוריים. אין דבר שמשתווה לתחושה שאדם מאמין בך ומצביע לך באופן אישי.

פוליטיקאי שלא עבר פריימריז, לא יודע מה הוא מפסיד. פוליטיקאי שלא שמע מפי הבוחרים את ציפיותיהם או שלא הטיחו בו את מה שכואב הוא פוליטיקאי חסר. והכי חשוב, פוליטיקאי שלא הסתכל בעיניים של בוחריו והבטיח להם לייצג אותם בכבוד מפסיד את המימד האנושי של הפוליטיקה, את החיבור שלה למציאות.

הקדישו בבקשה דקותיים לסרטון על הפעילות הפרלמנטרית שלי בשנה הראשונה.

איחולי הצלחה למפלגה ולכם, חבריה ואנשיה.

אמילי 💜

אמילי מואטי

הצטרפו לקבוצת העידכונים שלי בווטסאפ : https://chat.whatsapp.com/KEjtndS5tDCJCceFdYn60B

===

מעמוד הפייסבוק של אמילי מואטי

"העבודה הראשונה העומדת עתה לפני האנושות היא עבודה של חינוך עצמי. חינוך מתוך עצם החיים מתוך עצם עבודת החיים חינוך בחיים של יצירה על ידי חיים של יצירה .... יסוד החינוך הזה איננו הכרת הזכות כי אם הכרת האחריות ... האחריות והיצירה הן מותר האדמה מיתר בעלי החיים. ליצור ודע רק האדם ורק האדם יודע את טעם היצירה את שמחת היצירה ואת אורה העליון. וכן רק האדם המכיר והמשיג את איחודו המוחלט עם החיים והעולם מכיר ומשיג את אחריותו לכל החיים והעולם ... עצם רגש האחריות ... מעמידה את החיים האנושיים על יסוד של יצירה ושל חירות עליונה"
א.ד. גורדון, האדם והטבע עמוד 313-314

הרשמה לעדכונים

יצחק רבין

התחברות

לפרסום מאמרים

אחד במאי