ולדימיר סברדלוב מתמודד לרשימת העבודה לכנסת ה-25

Thank you for rating this article.

קיבלתי החלטה להגיש את מועמדותי לפריימריז במפלגת העבודה למקום משוריין לעולים. מבקש תמיכה מחברי המפלגה ועידוד מחבריי בפייסבוק.

Принял решение выдвинуть свою кандидатуру на праймериз в список партии "Авода" на выборы в Кнессет-25, на место забронированное для репатриантов.

שיהיה להצלחה!
קולות "מיליון עולים" הביאו לשלטון את רבין וברק, תנו להם כתובת!
מיליון שכירים עם שכר מינימום מחפשים עם מי להזדהות.
תנו להם כתובת!
ולדימיר סברדלוב (Vladimir Sverdlov), בן 65, עליתי מאוקראינה ב-1999, תואר שני בהנדסת מכונות, נשוי לאולגה , מהנדסת בעיריית נתניה ,אב למיכאל, מהנדס תוכנה וסרן במיל' ואיליה,Product Designer וסמ"ר במיל' בגבעתי.
מנהל מטה דוברי רוסית במפלגת העבודה.
21 שנה במפלגה, כיהנתי כציר ועידה, חבר מרכז, לשכה, תנועת העבודה הציונית, מועצת מרחב נתניה ההסתדרות החדשה.
מ-2003 נציג ציבורי למאבטחים בוועדות הכנסת, יזם ושותף לחוק ביטוח למאבטחים.
פעיל בהרבה ארגונים ועמותות לקידום ורווחה עובדי קבלן, מאבטחים ועולים חדשים.
הייתי ברשימת מפלגת העבודה לכנסת 18, 22, 23, 24.
בבחירות לכנסת-23 ניהלתי את מטה דוברי רוסית ב"עבודה-גשר-מרצ", בבחירות לכנסת-24 השתתפתי בפריימריז ונבחרתי למקום-16, משוריין לעולים.

ולדימיר סברדלוב

Принял решение выдвинуть свою кандидатуру на праймериз в список партии "Авода" на выборы в Кнессет-25, на место забронированное для репатриантов.
В программе решение вопросов и проблем репатриантов, борьба против религиозного принуждения, поддержка борьбы народа Украины за свободу и независимость и помощь беженцам из Украины. Да сопутствует нам успех!

הפוסט המקורי בעמוד הפייסבוק של ולדימיר סברדלוב

"העבודה הראשונה העומדת עתה לפני האנושות היא עבודה של חינוך עצמי חינוך מתוך עצם החיים מתוך עצם עבודת החיים חינוך בחיים של יצירה על ידי חיים של יצירה .... יסוד החינוך הזה איננו הכרת הזכות כי אם הכרת האחריות ... האחריות והיצירה הן מותר האדמה מיתר בעלי החיים. ליצור ודע רק האדם ורק האדם יודע את טעם היצירה את שמחת היצירה ואת אורה העליון. וכן רק האדם המכיר והמשיג את איחודו המוחלט עם החיים והעולם מכיר ומשיג את אחריותו לכל החיים והעולם ... עצם רגש האחריות ... מעמידה את החיים האנושיים על יסוד של יצירה ושל חירות עליונה"
א.ד. גורדון, האדם והטבע עמוד 313-314

הרשמה לעדכונים

יצחק רבין - 2015

התחברות

לפרסום מאמרים

אחד במאי