פרחאן אבו-ריאש יפעל עבור המפלגה במגזר הערבי ולייצגכם בכנסת

Thank you for rating this article.

הבחירות הקרובות יוכרעו במגזר הערבי.

אשמש נציג למען השלום והחיים המשותפיםערבים ויהודים מסרבים להיות אויבים. אני מאמין שאפשר וצריך להביא מנדט למפלגת העבודה מן המגזר הערבי.

כך גורסים כל המומחים והפרשנים הפוליטיים, אחוז הצבעה גבוה עשוי לעשות את ההבדל בין 61 לנתניהו או המשך ממשלת שינוי.

אשמש נציג למען השלום והחיים המשותפים – פרחאן אבו ריאש: ערבים ויהודים מסרבים להיות אויבים. אני מבטיח לעשות את המיטב עבור המפלגה במגזר הערבי ובכלל ולייצג אתכם נאמנה בכנסת.

כתושב חורה ומשרת ציבור נאמן, ערבי גאה, ישראלי גאה - אני מאמין שאפשר וצריך להביא מנדט למפלגת העבודה מן המגזר הערבי. עשרות אלפים של אזרחים ואזרחיות שרוצים בשילוב, קידמה וחיים משותפים. שחולמים על חינוך ובריאות לילדיהם, ופרנסה מכובדת.

פרחאן אבו-ריאשכיו"ר ועד עובדים ופעיל חברתי קידמתי אינספור פעילויות ופרויקטים כאלה וכעת אני מבקש לעשות זאת בכנסת. לקדם את החברה הערבית והבדואית בפרט, ולהצליח להביא את מפלגת העבודה למענם, ומשם לקבל עוד ועוד קולות חדשים. כל קול במגזר הערבי הוא עוד כוח למפלגת העבודה ועוד כח לממשלת השינוי, הוא קול בטוח נגד ביבי ולמען עתיד משותף של שלום ולא להסתה.

נציג למען השלום והחיים המשותפים – פרחאן אבו ריאש: ערבים ויהודים מסרבים להיות אויבים.

בעל תואר ראשון במדעי המדינה ואיכות הסביבה מאונ׳ בר אילן ; יו”ר ועד העובדים במועצה מקומית חורה; חבר בעמותת נגב בר-קיימא; איש של שלום ושוויון

כתושב חורה והנגב, אני מכיר מקרוב את הצורך בחיזוק החיים המשותפים ושותפות האמת בין יהודים לערבים. בצורך לבנות מרקם חיים שיאפשר קיום בכבוד ורווחה. כל חיי אני פועל למען חיזוק הקשר בין האוכלוסיות ולמען יצירת עתיד מבטיח לילדינו. מפלגת העבודה היא הבית הפוליטי שלי ויש לכולנו משימות משותפות חשובות –
– למנוע השתלטות של גורמים קיצוניים על החברה הערבית בכלל והבדואית בפרט וחיזוק הקולות המתונים.
– לפעול למען שילוב וקידום של האזרחים הערבים והבדואים בפרט בחברה הישראלית.
– לפעול למען קידום השכלה גבוהה והרחבת אפשרויות התעסוקה בקרב בני העדה הבדואית בפרט והערבית בכלל.

אנחנו חיים כאן ביחד, ויש לנו משימה אמיתית להצליח לחיות כאן בשלום ובשוויון, למען עתיד ילדינו.

ב-9.8 יערכו הבחירות המקדימות לרשימת מפלגת העבודה ואני מבקש את תמיכתכם.

אני מבטיח לעשות את המיטב עבור המפלגה במגזר הערבי ובכלל ולייצג אתכם נאמנה בכנסת.

"שלום יבוא כשהערבים יאהבו את הילדים שלהם יותר משהם שונאים אותנו"
גולדה מאיר

הרשמה לעדכונים

יצחק רבין 1922-1995

התחברות

לפרסום מאמרים

אחד במאי