נופר דרוקמן - אקטיביסטית על אמת

Thank you for rating this article.

למה החלטתי להתמודד בפריימריז מהצד השני של העולם? לעשות קמפיין פריימריז מהצד השני של העולם זה לא פשוט,
אבל יש סיבה אחת מרכזית למה התמודדתי בפריימריז הקודמים ואני עדיין עושה את זה: יהלי (בן 1.8).

אני רוצה שהוא יחייה במקום בו יתייחסו אליו בכבוד לא משנה מה תהיה ההעדפה המינית שלו.
מקום בו הוא יוכל להצליח לא משנה אם יחליט לגור בפריפריה או במרכז.
מקום עם תחבורה ציבורית אפקטיבית בכל ימות השבוע.
מקום בו נשים ירגישו בטוחות במרחב הציבורי ויגיעו לתפקידי מפתח בשכר שווה למקבילם הגברים,
מקום בו יוכל להשתכר ולחיות בכבוד, ולא משנה איזה מקצוע יבחר.
מקום בו המדינה תדאג לשכבות החלשות שבה ותיתן להן רשת ביטחון משמעותית.
מקום בו יהיה דגש על המאבק הסביבתי, לצד מאמצים לבלום התחממות גלובלית ע"י פתרונות טכנולוגיים.
מקום בו לישראל יהיו גבולות ברורים, בהם התושבים יחיו בשלום, ביטחון ושוויון,
מקום בו המדינה שלנו תהיה יהודית ודמוקרטית, על אמת.

נופר דרוקמןלמרות הקושי של ניהול קמפיין מרחוק, חשוב לי להיות כאן כדי להיות חלק מהנבחרות המנצחת שתקדם את כל הנושאים האלה.
אני כרגע כבר חודשיים נמצאת בשליחות בוושינגטון דיסי, בפגישות עם חברות וחברי קונגרס וסנטורים אמריקאים,
בקבוצה משולבת של ישראלים ופלסטינים,
במטרה להמשיך ולקדם את תהליך השלום, את פתרון שתי המדינות.

אבל רגע,
בואו רגע נתחיל מהתחלה.
"תזכירי לי… מי את?"
שמי נופר דרוקמן, יזמת ומייקרית חברתית, סטוריטלרית, אקטיביסטית ואמא של יהלי.
בגיל 16 הקמתי את המיזם הראשון שלי ומאז הקמתי אינספור עסקים חברתיים, כאשר הנוכחי עוסק בהעצמת נשים לקידמת הבמה דרך כלים של סטוריטלינג ואימפרוביזציה.
הייתי מנכ"לית של שני ארגונים כבר בגיל 26 - טופז וברית עולם - העוסקים בתחומי יזמות חברתית והשני בפיתוח בינלאומי בקניה ואוגנדה, עם פרויקטים בתחומי החינוך, חקלאות ורפואה.
השתתפתי במשלחות שונות בארץ ובחו"ל (ישראלים ופלסטינים - כמו המשלחת הנוכחית, נושאי הפרדת דת ומדינה, תחב"צ בשבת, נשים וכו'), וכמובן במחאות חברתיות רבות (נשים, להט"ב, יוקר מחייה, שחיתות) ועוד. יש לי שני תארים בכלכלה והיום מרצה באונ' רייכמן לתארים שניים על סטוריטלינג.

חשוב לי לקדם זכויות נשים, להוביל חוקים שיאפשרו הפרדת דת ומדינה, ולקדם את תהליך השלום.

אני מאמינה בחברה שוויונית וצודקת, המבוססת על כלכלה סוציאל-דמוקרטית שנותנת רשת ביטחון לשכבות החלשות. אני מאמינה שאנחנו מחויבים, עוד בדור שלנו, לחתור להסכם שלום עם הפלסטינים בכדי לשמור על המדינה שלנו יהודית ודמוקרטית.
אני מאמינה בצמצום פערים, צדק חברתי, שלום ושוויון הזדמנויות.

ב-9.8 אתםן מוזמנות ומוזמנים להצטרף אליי.
נופר דרוקמן - אקטיביסטית על אמת

"שלום יבוא כשהערבים יאהבו את הילדים שלהם יותר משהם שונאים אותנו"
גולדה מאיר

הרשמה לעדכונים

יצחק רבין - לא נשכח

התחברות

לפרסום מאמרים

אחד במאי