הרשמה לעדכונים

"העבודה הראשונה העומדת עתה לפני האנושות היא עבודה של חינוך עצמי. חינוך מתוך עצם החיים מתוך עצם עבודת החיים חינוך בחיים של יצירה על ידי חיים של יצירה .... יסוד החינוך הזה איננו הכרת הזכות כי אם הכרת האחריות ... האחריות והיצירה הן מותר האדמה מיתר בעלי החיים. ליצור ודע רק האדם ורק האדם יודע את טעם היצירה את שמחת היצירה ואת אורה העליון. וכן רק האדם המכיר והמשיג את איחודו המוחלט עם החיים והעולם מכיר ומשיג את אחריותו לכל החיים והעולם ... עצם רגש האחריות ... מעמידה את החיים האנושיים על יסוד של יצירה ושל חירות עליונה."
א.ד. גורדון, האדם והטבע עמוד 313-314

הבמה בטוויטר

The_Proletariat
The_Proletariat עוד סיבה *לא להצביע לפיד*!!! twitter...
03:50PM Nov 12
The_Proletariat
The_Proletariat ״את לא אישה עדינה ...״, יעקב נגל על @perez_esty (11.11.18).
10:46AM Nov 11
The_Proletariat
The_Proletariat אמת דיבר. twitter...
11:33AM Nov 07

העבודה בטוויטר

GabbayAvi
GabbayAvi לילה קשה וכואב בדרום. תנחומיי למשפחת קצין צה"ל שנפל, סגן אלוף מ' ואיחולי החלמה לקצין הפצוע. חיילי צה"ל הוכיחו שוב את תעוזתם ואת היכולת לפעול בכל מקום ובכל זמן. מאחל יום שקט לתושבי הדרום.
05:42AM Nov 12
Eranhermoni
Eranhermoni בוקר קשה. תנחומים למשפחתו של קצין צה"ל מ' שנפל בקרב. איחולי החלמה ורפואה שלמה לחייל הפצוע. הבוקר הזה נשוב ונזכור כי המאבק על הביטחון שלנו נעשה ע"י פעולותיהם הגלויות והנסתרות של חיילי צה"ל אשר מסכנים את חייהם למען המדינה ולמעננו. גיבורי משראל.
05:32AM Nov 12
GabbayAvi
GabbayAvi נתניהו מעביר כסף לעזה במזוודות, ולילדי עוטף עזה הוא אומר - אין לי פתרון. הם ימשיכו לא לישון בלילה בגלל איום הטרור. ראש ממשלה שאומר שאין לו פתרון לטרור חייב להניח את המפתחות. אנחנו לא נרים ידיים. יש פתרון, והוא תכנית כוללת להחזרת הרשות לעזה. חיזוק המתונים ולא תשלום דמי חסות לחמאס
04:57PM Nov 11
Eranhermoni
Eranhermoni השר @OfirAkunis עשה היום את כל הדרך לבג"צ ע"מ להילחם נגד מינוי חוקרת המוח פרופ' אמיתי לועדה אקדמית מקצועית בשל תמיכתה בסרבנות. אותו אקוניס שותק בעניין מינוי פרופ' איינהורן ע"י הממשלה לועדה שעוסקת במינוי הרמטכ"ל,למרות שהטיפה לסירוב פקודה המוני לפני ההתנתקות. מבולבלים? גם אנחנו.
04:26PM Nov 11
Eranhermoni
Eranhermoni פרשת הצוללות היא קו פרשת מים.לא "עוד" סיפור של שחיתות,אלא פגיעה בקודש הקודשים של החברה הישראלית: כי בשאלות של ביטחון לא מערבבים שיקולים זרים וכסף מלוכלך. ועדת חקירה ממלכתית מחויבת המציאות,כדי לחקור את כל השאלות הרלוונטיות ולוודא שאף אחד בעתיד לא ישחק עם חיי חיילינו מתוך בצע כסף. twitter...
06:35PM Nov 10
יצחק רבין - סניף מודיעין לא שוכח 2010

התחברות

לפרסום מאמרים

אחד במאי - עמודה ראשית