קצבת זקנה מהביטוח הלאומי - הצטרפו למאבק

חברי וחברותי גילאים וגמלאיות,

קצבאות זיקנהעת מאבק לנו עתה!!!!!!!

קצבת זקנה מהבטוח הלאומי

בשבוע הבא תניח ח"כ מיכל בירן , המחנה הציוני , על שולחן הכנסת להצבעה הצעת חוק בעניין קצבת זקנה מהבטוח הלאומי אישור ההצעה יגדיל משמעותית את קצבת הזקנה אשר קפואה כבר שנים רבות , האינטרס הזה מאחד את גמלאי כל המפלגות . עלינו לפעול במרץ רב שכל חברי הכנסת יתמכו בהצעת החוק הנ"ל . ו ז א ת לאור האפשרות שיריבויות פוליטיות ואישיות הקיימות בכנסת יטרפדו אחדות חברי הכנסת למען הגמלאים. על בל אחד ואחת להתקשר לחברי הכנסת ולכתוב להם באופן ברור : הגמלאים יעזרו בבחירות למי שעוזר להם.

הפנסיה שלנו שכבר נשחקה ב 1/3,

הפנסיה שלנו צמודה למדד אשר קפוא כבר 4 שנים ואיתו גם תקבול הפנסיה החודשי שלנו . א ו ל ם מאידך מחירי המוצרים והשרותים עולים בקצב : במכולת ,ברכישת תרופות , חשמל , דלק ועוד .... ועוד ... ואנו, מי יעזור לנו? ? האם מישהוא מחפש פתרון להצמדת הפנסיה לעת מדד קפוא?????? באופן "טבעי" או מלאכותי)???????

אציין לשלילה ובצער את דברי שר האוצר אשר מייעד את ע ו ד פ י הגביה (לפי העתון 15 מילארדי ₪) להפחתת מיסים ולא לפתרון בעיות הגמלאים.

אבקש להעביר אלי כתובת מייל וטלפון, או הצטרפו למאבק בחתימה על הטופס פה.

בברכה

מנחם פרימן

מחזיק תיק הגמלאים בהסתדרות עובדי המדינה

This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. \ 050-5403312

העתק:

אריאל יעקובי, יו"ר הסתדרות עובדי המדינה

אהוד סרפיאן, מנכ"ל העמותה של גמלאים תקציביים

הרשמה לעדכונים

"העבודה הראשונה העומדת עתה לפני האנושות היא עבודה של חינוך עצמי. חינוך מתוך עצם החיים מתוך עצם עבודת החיים חינוך בחיים של יצירה על ידי חיים של יצירה .... יסוד החינוך הזה איננו הכרת הזכות כי אם הכרת האחריות ... האחריות והיצירה הן מותר האדמה מיתר בעלי החיים. ליצור ודע רק האדם ורק האדם יודע את טעם היצירה את שמחת היצירה ואת אורה העליון. וכן רק האדם המכיר והמשיג את איחודו המוחלט עם החיים והעולם מכיר ומשיג את אחריותו לכל החיים והעולם ... עצם רגש האחריות ... מעמידה את החיים האנושיים על יסוד של יצירה ושל חירות עליונה."
א.ד. גורדון, האדם והטבע עמוד 313-314
יצחק רבין 2016 - נלחמים בהסתה

התחברות

לפרסום מאמרים

אחד במאי - עמודה ראשית