הבמה הרעיונית של מפלגת העבודה

אודות

אתר הבמה הרעיוניות פועל למען חברי מפלגת העבודה ותומכיה ומתוך אמונה עמוקה במהות הדמוקרטית של המפלגה והחיוניות של זו בהשרדותה ובשאיפת השלטון שלה.

האתר שנוסד בשנת 2004 מופעל בהתנדבות כבמה ומקור מידע שוטף לחברים, באמצעות עדכונים בדואר-אלקטרוני, פרופילים במדיה-חברתית ועוד ועד היום פורסמו בו עשרות-אלפי תכנים. האתר משמש מקור מידע לרבים מחברי המפלגה ומסייע לפעילות חוגים, סניפים ויוזמות פנים מפלגתיות אחרות.

האתר מקדם את התפיסה הסוציאל-דמוקרטית-ציונית של תנועת העבודה ההיסטורית ולשם כך נוסח "מדריך כיס לחבר תנועת העבודה" וכן גובשו מספר הצעות עבור "תפיסת תכנון מפלגתית", "רשת לשכות נבחרי ציבור" ועוד.

כדי ליצור ולקיים שיח חברתי, פתוח וחופשי של חברי ותומכי מפלגת העבודה כולל אתר הבמה הרעיונית כלי רשת מקוונת מדור Web 2.0 ובכלל זה -

  1. מאמרי תוכן - פרסומי תוכן איכותיים של חברים ותומכים המציגים עמדות שונות ומגוונת בשלל נושאים הקשורים לתנועת העבודה. המאמרים מתפרסמים ישירות על ידי החברים וללא התערבות ועריכה של מערכת הבמה הרעיונית. הרשמו פה ותוכלו לפרסם מידית תכנים.
  2. תגובות - כלי תגובות מיידים למאמרי תוכן וזאת בכדי לאפשר שיח רעיוני והחלפת דעות בשלל נושאים הקשורים לתנועת העבודה.
  3. אתרי קהילה - עמודי בית למסגרות שונות של מפלגת העבודה כמו סניפים, חוגים וקבוצות רעיוניות. בפרט, כדי לאפשר יצירת חיי קהילה, קבלת החלטת, החלפת רעיונות וניהול שוטף.
  4. רשתות חברתיות - האתר מעדכן בתכנים ועדכונים שוטפים בעמודים ברשתות החברתיות פייסבוק וטוויטר.
  5. קבוצות דיון - קבוצת הבמה-הרעיונית פועלת ברשת פייסבוק, מוזמנים להצטרף פה.
  6. דחיפת תוכן - באמצעות כלים כגון RSS, רשימות דיוור, פרופילים ברשתות חברתיות, קבוצת דיון ועוד.

אתר הבמה הרעיונית פועל בהתנדבות ובתרומת חברי תנועת העבודה ותומכיה ובפרט מקפיד על חוסר זיהוי מוחלט עם אישים, נבחרים, חברי מפלגה, קבוצות רעיוניות או אחרות בתוך מפלגת העבודה. כל זאת, מתוך מטרה לאפשר שיתוף רחב ומלא של כלל הזרמים בתוך מפלגת העבודה ובתנועה העבודה ולאפשר יצירת אותו שיח דמוקרטי.

על מנת לקחת חלק בפעילות התוכן באתר, יש להירשם כחברים פה וקבל גישה ישירה לכלים השונים ו\או ליצור קשר באמצעות טופס הקשר המקוון באתר.

כדי לסייע ולתרום לפעילות האתר בעריכת תוכן, תשתיות רשת וניהול שוטף - ניתן ליצור קשר באמצעות טופס הקשר.

אתר הבמה הרעיונית של מפלגת העבודה אינו חלק רשמי של מפלגת העבודה ובהתאם לכך אינו מייצג את עמדות מפלגת העבודה ומוסדותיה בשום צורה ואופן.

הרשמה לעדכונים

"עשבים שוטים, גדלים ליד שיבר מטפטף."
תומר פינס יור המשמרת הצעירה - 2019

מאז 2004

כבר מעל 15 שנה, הבמה-הרעיונית מהווה את כיכר העיר היחידה עבור חברי מפלגת העבודה.

הבמה בטוויטר

The_Proletariat
The_Proletariat מאזין ליור הסוכנות הרצוג ברדיו על אתגרי יהדות העולם ומכתבו ליור הלייבור הבריטי קורבין וכולי געגוע לאדם, לאישיות, למנהיג. @Isaac_Herzog
07:21AM Jul 19
The_Proletariat
The_Proletariat מסרון: נבחרת להשתתף בסקר! מה יביא להגדלת כוחו של מחנה המרכז-שמאל בבחירות הקרובות? 1 - ריצה משותפת: העבודה-מרצ-ישראל דמוקרטית בראשות אהוד ברק 2 - ריצה משותפת: בראשות עמיר פרץ 3 - ריצה בנפרד
09:11AM Jul 18
The_Proletariat
The_Proletariat איך בונים מחנה? "עמיר פרץ בחוף ת"א. מחזה מדהים - באופן ספונטני לחלוטין התאספו סביבו עשרות אנשים לשיחה פתוחה ומאולתרת לחלוטין. ככה נראה ומתנהג מנהיג של אנשים, ככה נראה ציבור שצמא למנהיגות אחרת. 2019, שנה של מהפך והאיש שיסייע להביא את זה זה עמיר פרץ." pic.twi...
10:51AM Jul 16

העבודה בטוויטר

Eranhermoni
Eranhermoni לא די לכתוב ניירות עמדה, פוסטים וציוצים על שינוי בין הגושים. צריך לעשות את זה.לייצר מהלכים פוליטים שיביאו את זה. החיבור בין עמיר פרץ ואורלי לוי, הוא המהלך הפוליטי הכי חשוב לשינוי שכזה. שינוי שובר שוויון. והמפקפקים בסיכוי להביא מצביעים מהימין? בעצם מרימים דגל לבן. לא אנחנו.
08:33PM Jul 18
amirperetz
amirperetz שיהיה ברור: לא נשב בממשלה של נתניהו תחת כתב אישום! אין לי כל כוונה לרוץ לנשיאות. אנחנו מחוייבים להחלפת השלטון הרע והבאת תקוה לעם ישראל.
08:06PM Jul 18
NoarHavoda
NoarHavoda אנו בנוער מברכים על האיחוד המתבקש עם אורלי לוי-אבקסיס. אורלי ועמיר הם צוות מנצח, קדימה ל15 מנדטים! twitter...
06:31PM Jul 18
amirperetz
amirperetz חזקים יחד. ברוכה הבאה! @Orly_levy pic.twi...
05:46PM Jul 18
Eranhermoni
Eranhermoni מתחילים! pic.twi...
05:05PM Jul 18
יצחק רבין 2016 - תזכור

התחברות

לפרסום מאמרים

אחד במאי - עמודה ראשית