הנהגת השטח של העבודה למען יחימוביץ'

תמיכה חסרת תקדים ביחימוביץ': כ-150 תומכים מדרג השטח הבכיר של מפלגת העבודה חתומים על שתי מודעות תמיכה בבחירתה מחדש של יחימוביץ' ליושבת ראש. ברשימה ראשי ערים, סגני ראשי ערים, רוב גורף של מזכירי סניפים ומחוזות, מזכירי קיבוצים וראשי חוגים מרכזיים - מכל הארץ, מכל המגזרים ובכל הגילאים. ברשימה בולט יצוג נרחב במיוחד של הפריפריה.

המודעות מופצות באמצעים דיגיטליים, מחולקות כפלייארים ונתלות על לוחות המודעות בקיבוצים, במושבים ובסניפי המפלגה. לנוחותכם נוסח שתי המודעות ומיד אחריהן פירוט השמות החתומים:

נוסח המודעה של בכירי התנועה הקיבוצית: "לחברי מפלגת העבודה בתנועה הקיבוצית, אנו החתומים מטה תומכים בבחירתה בפעם השנייה ברציפות של ח"כ שלי יחימוביץ' ליו"ר מפלגת העבודה.

בתקופת כהונתה כיו"ר המפלגה, הפגינה שלי מנהיגות, נחישות ואומץ לב ושיקמה את המפלגה ארגונית, כלכלית וערכית כאלטרנטיבה שלטונית.

שלי החזירה את המפלגה להאמין מחדש בערכיה הציוניים - הסדר מדיני, המבטיח את קיומנו כמדינה יהודית ודמוקרטית, שוויון, צדק חברתי וחלוקת משאבים הוגנת.

שלי מייצגת בחזון ובמעשים, יותר מכל מנהיג אחר, את ערכי התנועה הקיבוצית של חברה סולידרית המקיימת ערכים של ערבות ועזרה הדדית. 

אם אנו חפצי חיים וחפצי שלטון, אנחנו חייבים לאפשר לשלי, כיו"ר הנבחרת של המפלגה, להמשיך לעבוד לאורך זמן.

אנו קוראים לכל חברות וחברי התנועה הקיבוצית לבחור במנהיגותה של יו"ר המפלגה שלי יחימוביץ' כדי שתמשיך להוביל אותנו לעבר הנהגת המדינה ומצטרפים לסיעת העבודה המתייצבת מאחורי היו"ר."

נוסח המודעה של הנהגת השטח (ראשי ערים וסגנים, מזכירי סניפים וכו'): "אנו, אנשי מפלגת העבודה, חברי הכנסת, חברי כנסת לשעבר, ראשי ערים, סגני ראש ערים, מזכירי סניפים ומחוזות, מנהיגי סטודנטים, מנהיגי שטח, ותיקים וצעירים, קיבוצניקים, מושבניקים, יהודים, מוסלמים, נוצרים ודרוזים, נשים וגברים - קוראים לכם לתמוך בשלי יחימוביץ' בבחירות לראשות המפלגה שיערכו ביום חמישי הקרוב.

בזכות המנהיגות, היושרה והדרך. מכיוון שנמאס לנו מעריפת הראשים של מנהיגי המפלגה שלנו. בזכות שיקומה המופלא של המפלגה בשנתיים האחרונות. בזכות סיבות אלה ורבות אחרות אנו בעד שלי."

התנועה הקיבוצית:
איתן ברושי, גבת, יו''ר מחוז הקיבוצים במפלגת העבודה
ד''ר נחמן שי, ח''כ
פרופ' אבישי ברוורמן, ח''כ
איציק שמולי, ח''כ
מיקי רוזנטל, ח''כ
משה מזרחי, ח''כ
מיכל בירן, ח''כ
סתיו שפיר, ח''כ
עמר בר לב, ח''כ, יו''ר שותף של הלובי החקלאי
מיכה חריש, ח''כ, שר ומזכ''ל לשעבר
יעל דיין, ח''כ לשעבר
יוסי ורדי, דגניה א', ראש מ''א עמק הירדן
מוקי צור, עין גב, היסטוריון ואיש רוח, לשעבר מזכיר התק''מ
דובי הלמן, יטבתה, לשעבר מזכיר התק''מ
אבי רן, אילות
ד''ר אודי מנור, עין השופט
אודי פלד, רמת יוחנן
אור כגן, עמיעד
אורי קידר, גבעת ברנר
אורית פראג, דפנה
אירית ענבר, משמרות
איתמר יוגב, גבולות
אלישבע רוזנבוים, עין גדי
גיורא ואלה, יטבתה
גיל רביב, רביבים
גלעד דקל, יפעת
דבורה כדיר, הזורע
דודי נתן, פלמחים
צבי אלון, בארי
רון ויצנר, צובה
שלמה גזר, ניר דוד
הלל לויתן, יגור
חגי ניר, גבעת ברנר
טל אלמליח, שניר
יוסי אסף, בית השיטה
יורם אורן, גבעת ברנר
יותם מוקד, גלעד
יעל בובר, שדות ים
יריב בן אהרון, ראש הנקרה
לילך קינן, ראש הנקרה
מאיה שפיר, יטבתה
מאיר זרעיה, צובה
מיטל אינגבר, מגל
מודי ארזי, משמר העמק
מיכל מאיירס, עין דור
אלישע שפירא, עין השופט
שני ארגמן, חניתה
תלם חורין, איילת השחר
תמר רז לנג, גבעת חיים איחוד
עמיקם אסם, אפיקים
מירלה מקושבסצקי, נען
מעין דותן, עין השופט
מרב ברקאי, בארי
מרק סרביה, צובה
נגה בוטנסקי, בית השיטה
נטע רוזנבליט, הגושרים
ניצן ריבלין-פלדמן, יזרעאל
נרקיס רגב-גביש, עברון
סמדר שביט, נען
סער פוקס, עין דור
עודד מרדכי, יראון
עודד הלמן, אפיקים
הנהגת המפלגה:
ח"כ עמר בר לב
ח"כ פרופ' אבישי ברוורמן, יו"ר ועדת כלכלה
ח"כ סתיו שפיר
ח"כ איציק שמולי
ח"כ מיקי רוזנטל
ח"כ מיכל בירן, יו"ר המשמרת הצעירה
ח"כ ד"ר נחמן שי
ח"כ משה מזרחי, ניצב בדימוס
יו"ר ומזכ"ל המפלגה וח"כ לשעבר, מיכה חריש
ח"כ לשעבר יעל דיין
ח"כ לשעבר נאדיה חילו
ח"כ לשעבר נינו אבסדזה
סימון אלפסי - ראש עיריית יקנעם
דודי אריאלי - ראש מועצת קרית טבעון
מיכאל ביטון - ראש עיריית ירוחם
אבי בינמו - ראש עיריית נשר
איציק ברוורמן - ראש עיריית פתח תקווה
איתן ברושי - מזכ"ל התנועה הקיבוצית
ליזי דלריציה - ראש מועצת גני תקווה
יוסי ורדי - ראש מועצת עמק הירדן
אמיר ריטוב - ראש מועצת לב השרון
עלי שיבלי - לשעבר ראש מועצת שבלי אום-אל-גאנם
יחיאל אדרי - סגן ראש עיריית נשר
אילן בן סעדון - סגן ראש העיר מודיעין
עודד דוניץ - סגן ראש העיר חיפה
שולמית סהלו - סגנית ראש עירית קרית גת
לאה פדידה - סגנית ראש העיר יקנעם ויו"ר תא החברות
גלעד רבינוביץ' - סגן ראש מועצת שהם ומזכיר הסניף
אבי רוטמן – חבר מועצת העיר קרית מוצקין
חוסיין אבו זלף - מזכיר סניף עוספייה
סיגל אברהם - מזכירת סניף קרית ביאליק
אשר אוחיון - מזכיר סניף אשדוד
רונה אורבנו - מזכירת סניף צפון ירושלים
אלי אורן - מזכיר סניף נתניה ויו"ר מזכירי הסניפים
יאיר אלישיב - מזכיר סניף תל ברוך תל אביב
יורם אסודון - מזכיר סניף זכרון יעקב
יפעת ארמוזה - מזכירת סניף גבעת זאב
יעל בובר – מזכירת סניף משנה שדות ים
אלונה בינון - מזכירת סניף ה תל אביב
רבקה בית הלחמי - יו"ר תא ותיקי התנועה
בני בן נשר - מזכיר סניף קרית אתא
לייקי גבע - מזכירת סניף רחובות
איתי  גוטלר - מזכיר סניף קרית יובל ירושלים
יעקב גוטמכר - מזכיר סניף כרמל צרפתי חיפה
טל גולדשטיין - מזכיר סניף פרדסיה
דורון גושן - מזכיר סניף חיפה
אלון גייר - מזכיר סניף גדרה
דנה גנאל - מזכירת סניף גבעת שמואל
לזר גרינברג - מזכיר סניף עכו
יוני גרף - מזכיר סניף נחלאות
עדי דלוברג - מזכיר סניף תל מונד
בר ההרי - מזכיר סניף כפר ורדים
יאיר הקש - מזכיר סניף נהריה
דוד וודיס - מזכיר סניף אבן יהודה
כרמל ויינגרטן – מזכיר סניף ראש הנקרה
ישראל זיו - מזכיר סניף אשקלון
אשר זנזורי - יו״ר חוג הארבעה בנובמבר
מאיר זרעיה - מזכיר סניף צובה
תלם חורין – מזכיר שדה נחמיה
אבי חיזקיהו - מזכיר סניף רמת החייל תל אביב
אכרם חילו – מזכיר סניף יפו
אורה חכם - יו"ר ועדת החינוך במפלגה
ירון חן - מזכיר סניף יקנעם
דליה יחזקאל - מזכירת סניף גבעת אלה
מוטי כהן – מזכיר סניף הרצליה
אוריה כספי - מזכירת סניף רמת ישי
רן לבנה - מזכיר סניף א תל אביב
עמוס לוגסי - מזכיר סניף נס ציונה
יעקב מריומה - מזכיר סניף רמת שאול ונווה דוד
סוזן סגמן - קרית ביאליק
אביעד סיני - מזכיר סניף פרדס חנה כרכור
מוריס סלמה - מזכיר סניף קרית מוצקין
ברק סלע - מזכיר סניף יגור
סובחי עמאש - מזכיר סניף גיסר אזרקה
עמי עצטה - מזכיר סניף אפקה תל אביב
נועם פורר - מזכיר סניף נווה עופר תל אביב
חלי פרידמן - מזכירת סניף יהוד
יובל פרנקל – מראשי מטה רבין וברק במפלגה
עמנואל צבר - מזכיר סניף כפר יונה
שלומי קדוש - מזכיר סניף קרית ים
שלום קוטלר - מזכיר סניף פתח תקווה
קובי קיסוס - יו"ר החוג המזרחי
אסתי קירמאיר - מזכירת מחוז ירושלים
דפנה קרטס הרדוף - מזכירת סניף קרית טבעון
אור קשת - מזכיר סניף רמז תל אביב
יואב רבינוביץ' - מזכיר סניף רחביה ירושלים
גיל רביב - מזכיר סניף רביבים
נעים שיבלי – מזכיר סניף שיבלי-אום אל גאנם
ישי שמיר - מזכיר סניף כרמל מרכזי חיפה
רן שפירא - מזכיר סניף פלורנטין-שפירא תל אביב
סער שפירא - מזכיר סניף אילת
בצלאל שרון - מזכיר סניף בנימינה-גבעת עדה
יוסף שריקי - מזכיר סניף נתיבות
עדי שריקי - יו"ר החוג הגאה
ברק שש - מזכיר סניף ב תל אביב
אורי רשטיק – יו"ר התאחדות הסטודנטים הארצית
גיורא ואלה - יו"ר אגודת הסטודנטים באוניברסיטה העברית
לירון גולדפלד - יו"ר המשמרת הצעירה במחוז חיפה
מרטין וילר - יו"ר המשמרת הצעירה במחוז ירושלים
טל כרמי – יו"ר המשמרת הצעירה בתל אביב
שאדי קבאלן - יו"ר המשמרת הצעירה במחוז הדרוזי
אורי קידר - יו"ר המשמרת הצעירה במחוז הקיבוצים
------------------------------------------------
מתוך אתר האינטרנט של שלי יחימוביץ'.

הרשמה לעדכונים

"שלום יבוא כשהערבים יאהבו את הילדים שלהם יותר משהם שונאים אותנו."
גולדה מאיר

מאז 2004

כבר מעל 15 שנה, הבמה-הרעיונית מהווה את כיכר העיר היחידה עבור חברי מפלגת העבודה.

טקס מפלגתי ליום השנה לרצח יצחק רבין 2018

התחברות

לפרסום מאמרים

אחד במאי - עמודה ראשית