לא פוסל חילופי שטחים

Thank you for rating this article.

מתוך דברים שנשא יו"ר מפלגת העבודה, בכנס שערכה אגודת הסטודנטים באוניברסיטת בר-אילן.

" ... אשמח לשמור על השומרון כשטח ישראל, אך אינני פוסל חילופי שטחים תמורת אריאל. קו החשיבה של ציפי חוטובלי, התומך במדינה אחת, הוא בגדר אסון ומכת מוות לישראל וכי האפשרות הנכונה והיחידה היא ללכת לחלוקה של שתי מדינות לשני עמים ... [ירושלים] היא סלע קיומנו והבסיס של העם היהודי, אך יש להבחין בין ליבתה של ירושלים לבין כפרים ערביים המופיעים במפה כירושלים רק כי מישהו צייר את המפה ככה ..." (ערוץ7, 9.1.14).

"לליכוד אין מה למכור בבחירות הבאות. את הרפורמה של השר כחלון הוא כבר מכר בבחירות הקודמות. העם מאס במיליטנטים השולפים אקדחים. אולי הגיע הזמן לאדם אינטליגנט עם ניסיון וקבלות. מפלגת העבודה צריכה לצאת מהתפיסה שהיא בינונית. אנחנו נהווה אלטרנטיבה לימין בישראל ... האיום של העוני הוא האיום הגדול ביותר על החברה בישראל. זה מייצר דיכאון, תסכול וקושי להתפתח כאומה. מפלגת העבודה תעניק הזדמנות לפרנסה בכבוד בכל מגזר ובכל גיל תוך דגש על ממשל ומשטר יציב ומערכת ציבורית הוגנת ומתפקדת" (נענע10, 9.1.14).

"אין הצבא קובע על דעת עצמו אפילו את מבנהו סדריו וקווי פעולתו ... ארגון הצבא ועיצוב דמותו כל אלה הם בסמכותם היחידה של הרשויות האזרחיות: הממשלה, הכנסת והבוחרים."
דוד בן גוריון, צבא ובטחון עמודים 141-142

מאז 2004

כבר מעל 17 שנה, הבמה-הרעיונית היא כיכר העיר היחידה עבור חברי מפלגת העבודה.

הרשמה לעדכונים

יצחק רבין - 2013 שלום עכשיו

התחברות

לפרסום מאמרים

אחד במאי