לא פוסל חילופי שטחים

Thank you for rating this article.

מתוך דברים שנשא יו"ר מפלגת העבודה, בכנס שערכה אגודת הסטודנטים באוניברסיטת בר-אילן.

" ... אשמח לשמור על השומרון כשטח ישראל, אך אינני פוסל חילופי שטחים תמורת אריאל. קו החשיבה של ציפי חוטובלי, התומך במדינה אחת, הוא בגדר אסון ומכת מוות לישראל וכי האפשרות הנכונה והיחידה היא ללכת לחלוקה של שתי מדינות לשני עמים ... [ירושלים] היא סלע קיומנו והבסיס של העם היהודי, אך יש להבחין בין ליבתה של ירושלים לבין כפרים ערביים המופיעים במפה כירושלים רק כי מישהו צייר את המפה ככה ..." (ערוץ7, 9.1.14).

"לליכוד אין מה למכור בבחירות הבאות. את הרפורמה של השר כחלון הוא כבר מכר בבחירות הקודמות. העם מאס במיליטנטים השולפים אקדחים. אולי הגיע הזמן לאדם אינטליגנט עם ניסיון וקבלות. מפלגת העבודה צריכה לצאת מהתפיסה שהיא בינונית. אנחנו נהווה אלטרנטיבה לימין בישראל ... האיום של העוני הוא האיום הגדול ביותר על החברה בישראל. זה מייצר דיכאון, תסכול וקושי להתפתח כאומה. מפלגת העבודה תעניק הזדמנות לפרנסה בכבוד בכל מגזר ובכל גיל תוך דגש על ממשל ומשטר יציב ומערכת ציבורית הוגנת ומתפקדת" (נענע10, 9.1.14).

"גוש אמונים היא סרטן לרקמה הדמוקרטית של מדינת ישראל. תופעה של גוף שלוקח את החוק לידיים. מעטים המקרים בתולדות היהדות, שחבורה פרועה שכזאת נוטלת לעצמה מנדט בשם שמים, ופורצת אל הרחובות בגסות רוח להטיל אימה וטרור. התביישתי שאנחנו יכולים להידרדר לשפל כזה"
יצחק רבין, פנקס שירות, 1976

מאז 2004

כבר מעל 18 שנה, הבמה-הרעיונית היא כיכר העיר היחידה עבור חברי מפלגת העבודה.

הרשמה לעדכונים

יצחק רבין

התחברות

לפרסום מאמרים

אחד במאי