יומי הראשון כיו"ר אופוזיציה

Thank you for rating this article.

היי זאת שלי, "אישיות מאובטחת בעייתית". הצלם של ידיעות אחרונות תפס אותי ביומי הראשון כיו"ר אופוזיציה כשהמאבטח רוכב לצדי על אופניים, וזה מה שיובל קרני כתב:

שלי יחימוביץ'"ח"כ יחימוביץ נחשבת לאישיות מאובטחת "בעייתית". הסיבה: שלא כמו ראשי האופוזיציה שקדמו לה (יצחק בוז'י הרצוג וציפי לבני) היא רוכבת לעתים קרובות על אופניים ברחובות תל אביב. גם אתמול היא הגיעה למטה הבחירות שלה בדיזינגוף סנטר רכובה על אופניים. לאור זאת המאבטח מהיחידה לאבטחת אישים של השב"כ, שהתחיל אתמול את יום עבודתו הראשון עם יו"ר האופוזיציה החדשה - הגיע לעבודתו עם זוג אופניים שקיבל מהשב"כ.

למעשה, ההחלטה הראשונה שקיבלה יחימוביץ עם כניסתה לתפקיד היא לוותר על רכב שרד ממוגן ויקר שעולה כ-1.5 מיליון שקל ולהישאר עם הרכב "הרגיל" שיש לה מטעם הכנסת – מאזדה 6. בנוסף לכך היא ביקשה שיהיו לה פחות מאבטחים מהמקובל. גם בפעם הקודמת שיחימוביץ עמדה בראשות האופוזיציה, היא פנתה לראש השב"כ וביקשה לוותר על רכב ממוגן."

===

מעמוד הפייסבוק של שלי יחימוביץ'

"במרכזה של ההיסטוריה העברית עומד דבר הגשמת הציונות במלוא היקפה ותוכנה ... במרכזה של ההיסטוריה האנושית עומד דבר הגשמת הסוציאליזם במלוא היקפו ותוכנו"
ברל כצנלסון

הרשמה לעדכונים

מאז 2004

כבר 20 שנה, הבמה הרעיונית היא כיכר העיר היחידה עבור חברי מפלגת העבודה.

מצב מפקד

חברי.ות מפלגה פעילים: כ-48,288
לנתונים המלאים | התפקדות

העבודה בסקרים

נכון לתאריך 10.6.24, העבודה-מרצ עם 9 מנדטים, בראשות יאיר גולן
למעקב סקרים

יצחק רבין - ידיעות אחרונות

התחברות

לפרסום מאמרים

אחד במאי