מקים מטות לבחירות - זקוק לעזרתכם

Thank you for rating this article.

אוהדות ואוהדי מפלגת העבודה,

מפלגת העבודהאין זה סוד שספגנו בבחירות האחרונות מפלה קשה, אך אל לנו להתרשם - ובוודאי שלא להוריד את הראש בהכנעה – מכל אלו המבקשים להפיל את רוחנו ולגזור עלינו כליה.

אני מקדיש את הימים האלו לרתימת כל הכוחות השונים במפלגה והקמת מטות לקראת בחירות. אני זקוק לעזרתכם ומבקש מכל מי שנכון - להתגייס ולסייע להצלחת מפלגת העבודה.

האם נעשו טעויות? נעשו. האם המצב מאתגר? מאתגר. האם מפלגת העבודה חשובה? בהחלט. האם אפשר להחזיר אותה בבחירות הקרובות למסלול של הצלחה? בוודאי.

אין מקום ואין תכלית לבכי ולנהי. אנחנו עם הפנים קדימה, וכן - יש בחירות חדשות, הכל נפתח וקיבלנו הזדמנות לזכות באמון מהרבה מאד ישראליות וישראלים המעריכים את מפלגת העבודה ומאמינים בדרך שלה, גם כאלו שבחרו בפעם הקודמת מכל מיני שיקולים ונסיבות שלא להצביע לנו, אך כעת הם בוודאי יכולים לחזור הביתה.

אני יודע שמפלגת העבודה איננה אפיזודה חולפת. זוהי מפלגה איתנה, שורשית וחזקה היכולה לעמוד בסערה הקשה ביותר שפקדה אותה, ולצמוח מחדש.
אני משוכנע שישראל זקוקה למפלגת עבודה גדולה וחזקה. יש למפלגת העבודה תפקיד חשוב ביותר בציבוריות ובדמוקרטיה הישראלית.

הערכים שלנו – נכונים הם. תפיסת העולם שלנו – צודקת. איננו מפלגה של איש אחד, וגם לא של תחום או סקטור אחד.

בזמן הקרוב אנו נבחר את היו"ר אשר יוביל אותנו בבחירות הבאות. הדבר הזה יהווה גורם חשוב בהתחזקות המשמעותית של מפלגת העבודה בבחירות.
אך בינתיים, אסור לנו לקפוא על השמרים. זו העת של כולנו - כל האנשים הטובים החרדים לגורלה של מדינת ישראל ומאמינים במפלגת העבודה ובדרך שלה - להתייצב ולעשות מעשה.

אני מקדיש את הימים האלו לרתימת כל הכוחות השונים במפלגה והקמת מטות לקראת בחירות.
אני זקוק לעזרתכם ומבקש מכל מי שנכון - להתגייס ולסייע להצלחת מפלגת העבודה.

זכרו: אסור לנו בתכלית האיסור להוריד את הראש בפני אף אחד.
אני גאה במפלגת העבודה ואוהב אותה. מאמין במפלגת העבודה ובדרך שלה.
אנחנו חייבים עכשיו - יותר מאי פעם - לחזק את המפלגה ולתת לה רוח גבית.

===

מעמוד הפייסבוק של ערן חרמוני

"גוש אמונים היא סרטן לרקמה הדמוקרטית של מדינת ישראל. תופעה של גוף שלוקח את החוק לידיים. מעטים המקרים בתולדות היהדות, שחבורה פרועה שכזאת נוטלת לעצמה מנדט בשם שמים, ופורצת אל הרחובות בגסות רוח להטיל אימה וטרור. התביישתי שאנחנו יכולים להידרדר לשפל כזה"
יצחק רבין, פנקס שירות, 1976

הרשמה לעדכונים

מאז 2004

כבר מעל 19 שנה, הבמה-הרעיונית היא כיכר העיר היחידה עבור חברי מפלגת העבודה.
יצחק רבין

התחברות

לפרסום מאמרים

אחד במאי