הלב החברתי והמצפן המדיני - נאום בוועידה ה10

Star inactiveStar inactiveStar inactiveStar inactiveStar inactive
 

אנחנו נהיה הלב החברתי והמצפן המדיני!

רק העבודה גשר תהיה הלב החברתי והמצפן המדיני בממשלת השינוי והתקווה שתקום לאחרי שננצח את נתניהו.

כי רק אם העבודה גשר תהיה גדולה - בני גנץ יהיה ראש ממשלה.

לצערי הרב, ידידינו בכחול לבן הלכו שבי אחרי אותה משענת קנה רצוץ שקרויה ישראל ביתנו.

ועידת מפלגת העבודהאני קורא לחבריי בכחול לבן: התנערו מליברמן! אל תמשיכו להעניק לו לגיטימציה, כי מי שפוסל ומסית נגד אזרחי ישראל הערבים לא היה ולא יהיה שותף לממשלת שינוי, ומי שמכתים, מדיר ופוגע בציבור החרדי כולו - מוביל את ישראל למחוזות מסוכנים עד כדי מלחמת אזרחים.

בני גנץ ידידי, אני קורא לך להתפכח מאשליית ליברמן, הוא לא היה איתך ולא יהיה איתך! התנער גם מחברייך מהעבר, הרב רפי פרץ הוא אולי חבר שלך, אבל הוא לא שותף שלך. הוא בחר בשותפות אסטרטגית עם הכהניסטים והגזענים שאין להם מקום לא בכנסת ישראל ובוודאי לא בממשלת ישראל.

מול פוליטיקת השנאה והפסילה של ליברמן צריך אלטרנטיבה חזקה וגדולה. אנחנו האלטרנטיבה, העבודה גשר של בני אדם לפני הכל ואהבת חינם זו הבחירה הנכונה של אזרחי ישראל.

מתוך נאום הלב החברתי והמצפן המדיני, ועידת המפלגה ה-10 בתאריך 25/12/2019.

הרשמה לעדכונים

"העבודה הראשונה העומדת עתה לפני האנושות היא עבודה של חינוך עצמי. חינוך מתוך עצם החיים מתוך עצם עבודת החיים חינוך בחיים של יצירה על ידי חיים של יצירה .... יסוד החינוך הזה איננו הכרת הזכות כי אם הכרת האחריות ... האחריות והיצירה הן מותר האדמה מיתר בעלי החיים. ליצור ודע רק האדם ורק האדם יודע את טעם היצירה את שמחת היצירה ואת אורה העליון. וכן רק האדם המכיר והמשיג את איחודו המוחלט עם החיים והעולם מכיר ומשיג את אחריותו לכל החיים והעולם ... עצם רגש האחריות ... מעמידה את החיים האנושיים על יסוד של יצירה ושל חירות עליונה."
א.ד. גורדון, האדם והטבע עמוד 313-314

מאז 2004

כבר מעל 15 שנה, הבמה-הרעיונית היא כיכר העיר היחידה עבור חברי מפלגת העבודה.

יצחק רבין - שיר לשלום

התחברות

לפרסום מאמרים

אחד במאי - עמודה ראשית